شنبه، ۱۴ تیر ۹۳ - ۰۵:۴۵

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی ایرنا، علیرضا بزرگوار روز شنبه در نشستی خبری تصریح کرد: ورود به بازار فرابورس در راستای اصلاح و…

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی ایرنا، علیرضا بزرگوار روز شنبه در نشستی خبری تصریح کرد: ورود به بازار فرابورس در راستای اصلاح و بازنگری رویکردهای گذشته مجموعه رفاه صورت می گیرد.

وی با بیان اینکه بزودی مجموعه فروشگاههای رفاه شاهد تحول و تغییرات اساسی خواهد بود، گفت: این مجموعه دارای زیرساخت های قدیمی که برای حرکت در راستای تامین نیازهای مردم و سیاست های دولت نیاز به اصلاح و بازنگری دارد.

** تامین و ارایه کالاهای اساسی در شرایط بهینه و مناسب

بزرگوار ادامه داد: تامین و ارایه کالاهای اساسی مردم در سطح کشور در چارچوب شرایط بهینه و مناسب، از جمله اهداف فعالیت رفاه به شمار می آید، ضمن اینکه اهداف کلان این مجموعه، تحقق عدالت اجتماعی در ارایه کالاهای اساسی، افزایش سطح استاندارد زندگی مردم و دسترسی بهینه مردم به کالاهای با کیفیت و استاندارد است.

وی اضافه کرد: کوتاه کردن فاصله بین تولید کننده و مصرف کننده و حذف واسطه گری، فراهم کردن سبد مناسب کالایی متناسب با نیازهای مردم، ایجاد فضای آرام و صمیمی برای مشتریان و تولیدکنندگان و ارایه روشهای مختلف توزیع از دیگر اهداف فروشگاههای رفاه است.

** تخفیف 46 درصدی در ماه رمضان

مدیر عامل فروشگاههای زنجیره ای رفاه با بیان اینکه این مجموعه در 31 استان و در 140 شهر، 211 فروشگاه فعال دارد، تصریح کرد: در سال مالی گذشته مجموعه رفاه در سطح کشور 127 میلیارد ریال نسبت به قیمت های تعیین شده، به مردم تخفیف داده است.

وی اضافه کرد: در ماه رمضان نیز برای 21 هزار قلم کالا تخفیف تا 46 درصد ارایه خواهد شد تا این مجموعه در ماه مبارک رمضان در تامین مایحتاج ضروری مردم مشارکت داشته باشد.

وی با اشاره به حضور فروشگاههای زنجیره ای رفاه در طرح ضیافت گفت: در نمایشگاه های ضیافت که در سراسر کشور برگزار می شود، این مجموعه حضور جدی دارد، ضمن اینکه در نمایشگاه ضیافت که در چهار نقطه مصلی، پارک ارم، پارک ولایت و حکیمیه تهران برگزار می شود، حضور داشته و به ارایه کالاهای اساسی می پردازد.

بزرگوار همچنین اضافه کرد: پنج فروشگاه رفاه در مناطق قلهک، پاسداران، شهر ری، آزادی و تهرانپارس و همچنین فروشگاه های اصلی استانها تا سحر باز هستند و به ارایه خدمات به مشتریان می پردازند.

** آسیب شناسی برای ارایه خدمات موثرتر

مدیر عامل فروشگاههای زنجیره ای رفاه با اشاره به امکانات و زیرساخت های کلان این مجموعه، تصریح کرد: آسیب شناسی در سطح این مجموعه در سه بخش اصلاح فرایندها، اتصال به فرایندهای روز در بخش تامین، توزیع و فروش و همچنین توجه بیشتر به موضوع مشتریان و سپس توجه به آموزش همکاران صورت خواهد گرفت تا خدمت موثرتری به مشتریان داشته باشیم.

** عرضه دو میلیون و 400 هزار سبد کالایی در سطح کشور

بزرگوار در خصوص ارایه سبد کالایی به مردم نیز گفت: در دوره گذشته مجموعه رفاه حدود 2 میلیون و 400 هزار سبد کالایی در سطح کشور توزیع کرد که به یکی از شاخص ترین مرکز توزیع تبدیل شد.

وی همچنین در خصوص کنترل و نظارت بر توزیع و فروش کالاها در مراکز فروشگاههای رفاه نیز اظهار داشت: در خصوص کنترل قیمت و بازرسی ها اقدامات اساسی در دستور کار داریم ضمن اینکه معتقد هستیم هیچ نظارتی موثرتر از نظارت همگانی نیست و نظارت درونی نمی تواند تاثیرگذار باشد.

وی در پایان تصریح کرد: در مجموعه فروشگاههای زنجیره ای رفاه، عرضه کالاهای داخلی و خارجی صورت می گیرد، اما با توجه به سیاست های کلی بدنبال آن هستیم تا از ظرفیت ها و محصولات داخلی استفاده کنیم.

اقتصام (3) ** 1574**1594

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.