شنبه، ۰۳ خرداد ۹۳ - ۰۱:۰۱

به گزارش خبرنگار مهر، پس از آنکه حسین فرکی تیم فولاد خوزستان را به عنوان قهرمانی لیگ برتر رساند، قابل پیش بینی بود…

به گزارش خبرنگار مهر، پس از آنکه حسین فرکی تیم فولاد خوزستان را به عنوان قهرمانی لیگ برتر رساند، قابل پیش بینی بود که وی به خاطر مشکلات جسمانی و جراحی پایش، از این تیم جدا شود. در همین رابطه مسئولان باشگاه فولاد خوزستان با دراگان اسکوچیچ سرمربی فصل گذشته ملوان مذاکره کرده و با وی برای سال آینده به توافق رسیدند.

محمد احرام باف مدیر روابط عمومی باشگاه فولاد در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن تایید مطلب فوق اظهار کرد: اسکوچیچ امروز قرارداد داخلی را با باشگاه برای یک فصل امضا کرد و اگر مشکل خاصی پیش نیاید فردا شنبه قرارداد این مربی را در هیات فوتبال خوزستان ثبت می‌کنیم.

وی افزود: تا روز چهارشنبه که دهکردی  در تهران بود، از تمدید قرارداد فرکی ناامید نبودیم چون فرکی خیلی به درد باشگاه فولاد خورد و حتی با تیم ما به قهرمانی رسید. دهکردی چهارشنبه تلفنی با فرکی صحبت کرد و وی تاکید کرد که به خاطر مشکل زانویش نمی‌تواند فصل بعد در تیم فولاد باشد. حتی حاضر بودیم فرکی با ویلچر در کنار تیم ما باشد و تیم را هدایت کند تا بعد از پایان طول درمان مجددا کارش را از سر بگیرد ولی وی این موضوع را قبول نکرد.

احرام باف در پایان با بیان اینکه فرکی خودش اسکوچیچ را به باشگاه فولاد پیشنهاد داده بود، گفت: نعیم سعداوی و کوروش بختیاری زاده که چند سال در کادر فنی فولاد بوده‌اند، با اسکوچیچ هم کار می‌کنند. درباره سایر دستیاران هم در روزهای آینده صحبت خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.