یکشنبه، ۱۵ تیر ۹۳ - ۰۵:۴۸

نادر فریادشیران پیشکسوت فوتبال کشورمان در خصوص قضیه انتقال خون با توجه به ایام ماه مبارک رمضان به خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار…

نادر فریادشیران پیشکسوت فوتبال کشورمان در خصوص قضیه انتقال خون با توجه به ایام ماه مبارک رمضان به خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: بدون شک بحث انتقال خون یک کار خدا پسندانه است و امیدوارم این مسئله در بین آمار ورزشکاران و هنرمندان ترویج داده شود.

وی در ادامه افزود: ایام، ایام ماه مبارک رمضان است و می‌طلبد که مردم نوع دوست کشورمان به فکر بیماران نیازمند به خون باشند.
 
فریادشیران در ادامه تصریح کرد: سفیر سازمان انتقال خون از افراد ورزشکار، چهره‌های هنری خواسته است که در این امر خدا پسندانه یعنی اهدا خون که به نوعی اهدا زندگی است شرکت کنند.

پیشکسوت فوتبال کشورمان تصریح کرد: متأسفانه با توجه به این که درگیر مسابقات جام جهانی هستیم و سایر مسابقات دیگر را پیش رو داریم و همچنین با توجه به روزه گرفتن اغلب ورزشکاران و مردم، مراجعه به سازمان انتقال خون کم شده است.

وی ادامه داد: سازمان انتقال خون به لحاظ کمبود خون با مشکل مواجه شده است و به لحاظ اهدا خون کشورمان ایران ضعیف‌تر نشان داده است که امیدواریم این مسئله درج و ترویج پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.