دوشنبه، ۱۵ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۴۳

مدیرکل دفتر امور سیاسی و انتخابات استانداری اردبیل گفت‌: فضای کسب علم فضای مقدس و ارزشمندی است و باید شأن آن حفظ شده…

مدیرکل دفتر امور سیاسی و انتخابات استانداری اردبیل گفت‌: فضای کسب علم فضای مقدس و ارزشمندی است و باید شأن آن حفظ شده و روزبه روز ارتقاء یابد و وزارت علوم و تحقیقات و فناوری هم اکنون در این راستا حرکت می‌کند.

به گزارش ایسنا‌، توکل لطفی‌ در جمع اساتید دانشکده خبر اردبیل با اشاره به اینکه دوران مسابقه کمی بین دانشگاه‌ها تمام شده است‌، افزود: متاسفانه کمیت گرایی در سال‌های اخیر بلای جان فضای دانشگاهی ما شده بود و حتی برخی در مسابقه با یکدیگر اقدام به تاسیس واحدهای دانشگاهی در روستاها نیز می‌کردند.

لطفی از رشد کیفی در دانشکده خبر بویژه در استان اردبیل تقدیر کرد و گفت: فضاهای دانشگاهی همچون دانشکده خبر که در حوزه رسانه نگاهی حرفه‌ای و کیفی به مسایل دارد، برای استانی مرزی چون اردبیل یک فرصت ارزشمند به شمار می‌رود.

وی گفت: اشتغال 473 دانشجو در رشته‌های رسانه‌ای در دانشکده خبر اردبیل می‌تواند در ارتقای فضای فرهنگی این استان نقش موثری داشته باشد و مقام‌های استان باید از آن حمایت کنند.

مدیرکل دفتر امور سیاسی و انتخابات استانداری، با بیان این که دولت تدبیر و امید در حال برداشتن گام‌های اساسی در توسعه کشور است‌، بیان کرد: تیم توسعه‌ای دولت برای توسعه این استان مرزی نیازمند همراهی و همگامی تمام اقشار به ویژه دانشگاهیان است.

وی تصریح کرد‌: همان گونه که رییس جمهوری از اساتید خواستند تا باب انتقاد در کشور را گشوده و حرف خود را بگویند ما نیز انتظار داریم که قشر فرهیخته دانشگاهی در استان اردبیل مشارکت بیش‌تری در امور داشته و با نقد و پیشنهادهای خود دولت را در اجرای برنامه‌های اقتصادی‌، فرهنگی و اجتماعی خود یاری دهند.

لطفی با اشاره به انتخابات 24 خرداد گفت‌: مردم در این انتخابات با خلق حماسه سیاسی فضای جدیدی را در کشور رقم زده و افکار و سلیقه‌های مسموم را کنار زدند.

وی افزود‌: مردم پیام اعتدال دکتر روحانی را با جان و دل شنیده و فضا‌ی افراط را تغییر دادند‌، اکنون فضای تعادل و نشاط در جامعه ایجاد شده و باید ما قدردان این فضای جدید بوده و آن را حفاظت کنیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.