سه شنبه، ۱۵ مهر ۹۳ - ۰۹:۵۶

به گزارش خبرنگار مهر، غلامحسین جمیلی شامگاه سه شنبه در جمع فعالان اقتصادی افزود: در راستای ایجاد فضای کسب و کار در استان…

به گزارش خبرنگار مهر، غلامحسین جمیلی شامگاه سه شنبه در جمع فعالان اقتصادی افزود: در راستای ایجاد فضای کسب و کار در استان باید زیر ساختهای لازم برای جذب سرمایه گذار فراهم شود.

وی اظهار داشت: تحقق این امر مهم نیاز به مدیریت جهادی و همکاری بخش خصوصی و دولتی دارد.

رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان با اشاره به ایجاد فضای کسب و کار در استان گفت: ایجاد فضای کسب و کار تولید ثروت و توسعه اقتصاد استان را به دنبال دارد چرا که با انجام این کار تولید داخلی توسعه پیدا می کند و به تبع آن اشتغال پایدار هم ایجاد می شود.

جمیلی تاکید کرد: توسعه اقتصاد استان بدون بخش خصوصی امکان پذیر است و باید این بخش وارد کار شود.

وی در ادامه با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد و فرهنگ افزود: تحقق این شعار نیاز به مدیریت جهادی و برنامه ریزی کار شناسی شده دارد.

رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان، یاد آورشد: برای ایجاد فضای کسب و کار باید زیر ساختهای لازم برای جذب سرمایه گذار فراهم شود و پروسه های صدور مجوز کوتاه شود.

جمیلی گفت: دولت تدبیر و امید حمایت لازم از سرمایه گذاران خواهد کرد.

وی تصریح کرد: دستگاه های اجرایی باید زمینه های لازم برای سرمایه گذاری در استان را فراهم کنند چرا که این استان ظرفیتها و پتانسیل های بسیار بالقوه برای توسعه همه جانبه را دارد بنابراین باید بخش خصوصی و دولتی با هم همکاری لازم را داشته باشند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.