جمعه، ۰۵ اردیبهشت ۹۳ - ۰۱:۱۸

به گزارش خبرنگار مهر،  حجت ‌الاسلام علی اکبری روز پنجشنبه در دیدار با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر خاکعلی اظهارداشت: شهرداری از…

به گزارش خبرنگار مهر،  حجت ‌الاسلام علی اکبری روز پنجشنبه در دیدار با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر خاکعلی اظهارداشت: شهرداری از نهادهایی است که در اعتمادسازی و جلب رضایت مردم از مسئولان می تواند نقش مهمی ایفا کند.

وی افزود: تمامی کارهای شهرداری مانند ویترین در معرض دید و قضاوت مردم است و اگر خوب کار کنید دیدگاه عموم نسبت به مسئولان مثبت می شود.

امام جمعه خاکعلی تصریح کرد: با توجه به نامگذاری امسال و تعیین محور حرکت مسئولان همچنان امور فرهنگی در راس دغدغه های رهبری است که همه باید تلاش کنیم تا با برنامه ریزی برای ارتقاء سطح فرهنگی مردم اقدام شود.

حجت الاسلام اکبری یادآورشد: در کنار توجه به امور عمرانی و خدمات شهری مناطقی چون خاکعلی نیازمند کارهای فرهنگی است تا دیگر کارها هم دیده شود لذا امیدواریم برنامه ریزی فرهنگی در دستور کار شورای شهر و شهردار قرار گیرد.

وی افزود: در نظام اسلامی، حاکمیت فقط موظف به تامین معیشت و رفاه مردم نیست بلکه باید به امور معنوی و دینی و معرفتی مردم هم اهمیت دهد و برای آن برنامه داشته باشد تا بتوان عقب ماندگی های این بخش را جبران کرد.

امام جمعه شهر خاکعلی نقش دستگاه‌های اجرایی و فرهنگی را در تحقق راهبرد امسال مهم دانست و تصریح کرد: اگر به روزمرگی دچار شویم آسیب می بینیم و دور شدن از امور فرهنگ، آفتی است که می‌تواند دستگاه‌های اجرایی و فرهنگی را تهدید کند لذا در این مسیر نیازمند همکاری و مشارکت همه دستگاههای اجرایی برای تحقق منویات رهبری هستیم.

در این دیدار، رئیس شورای اسلامی شهر خاکعلی گزارشی از روند فعالیت‌های شورا ارائه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *