چهارشنبه، ۰۴ تیر ۹۳ - ۰۵:۱۴

به گزارش خبرگزاری مهر، سیدرمضان شجاعی، عضو کمیسون فرهنگی و نماینده مردم شهرستان ساری در مجلس شورای اسلامی در بازدید از امامزاده عباس(ع)…

به گزارش خبرگزاری مهر، سیدرمضان شجاعی، عضو کمیسون فرهنگی و نماینده مردم شهرستان ساری در مجلس شورای اسلامی در بازدید از امامزاده عباس(ع) ساری با بیان اینکه این امامزاده یکی از موفق ترین مراکز فرهنگی در سطح شهرستان ساری است، اظهار داشت: متنوع بودن برنامه ها، جذابیتی را ایجاد کرده که جهت خاصی ندارد و همه ابعاد و نیازهای معنوی، فکری، تفریحات و سرگرمی مخاطبان و زائرین را تامین می کند.

شجاعی به کیفیت برنامه های اجرایی اشاره کرد و گفت: برنامه ها هم از سطح کیفی و هم سطح کمی، قابل قبولی برخوردار هستند و این امر از میزان استقبال از برنامه ها، کاملا مشهود است.

عضو کمیسون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این نوع فعالیت فرهنگی هدفمند در امامزادگان نیاز جامعه امروز است و برای انجام درست فعالیتها، باید متولیان عالم و آشنا به کار که جنس فعالیت فرهنگی و نیاز فرهنگی را بشناسند در این مراکز مشغول به کار گردند.

وی گفت: خوشبختانه برنامه های توسعه خوبی در این امامزاده در حال انجام است که حتما می تواند فضای نوین و جذابی را برای این امامزاده و این مرکز فرهنگی رقم بزند.

نماینده مردم شهرستان ساری در مجلس شورای اسلامی در پایان ضمن تقدیر از مدیر کل اوقاف مازندران و رئیس اداره اوقاف ساری و مدیر فرهنگی این امامزاده اظهارداشت: این امامزاده توانسته جوانان خوبی را در سطح شهر چه در قالب هیئتهای مذهبی و چه در قالب کلاسهای آموزشی و برنامه های تفریحی و سرگرمی دور خود جمع کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.