شنبه، ۰۱ شهریور ۹۳ - ۰۷:۲۵

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل سیستان و بلوچستان گفت: فعالیت و انجام هر گونه برنامه ای در معاونت اجتماعی…

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل سیستان و بلوچستان گفت: فعالیت و انجام هر گونه برنامه ای در معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم منطبق بر اصول برنامه ریزی عملیاتی است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه سیستان و بلوچستان، محمد علی حمیدیان امروز در نشست تخصصی با قضات دادسرا و دادگاه های عمومی و انقلاب استان در معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم اظهار کرد: تمامی برنامه‌ها و فعالیت‌های معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم در سال 1393 طبق برنامه ریزی عملیاتی است.

وی افزود: در این مدل از برنامه ریزی برای هر استان چندین برنامه در نظر گرفته شده که برای استان سیستان و بلوچستان 33 برنامه تدوین شده است.

حمیدیان گفت: این برنامه‌ها در حوزه‌های پیشگیری‌های فرهنگی اجتماعی، حقوقی قضایی، امنیتی وضعی و مشارکت‌های مردمی است که برگزاری نشست‌های تخصصی با قضات نیز یکی از برنامه‌های حوزه حقوقی قضایی معاونت به شمار می رود.

وی ادامه داد: برنامه ریزی عملیاتی طرح توجیهی دارد و به صورت گام به گام است که مرحله به مرحله برنامه ریزی شده و از برنامه اجرایی شده بازخورد و نتیجه گیری می‌شود.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: برگزاری نشست تخصصی با قضات در راستای شناسایی قوانین و مقررات زمینه ساز و تسهیل کننده جرائم و اختلافات برنامه امروز است که امیدواریم بتوانیم با برگزاری این نشست‌ها اقدامی موثر در این راستا برداریم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.