پنجشنبه، ۲۵ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۳۹

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ پاسدار سید محمدرضا حسینی عصر چهارشنبه در آئینی با حضور مسئول  بسیج دانشجویی دانشگاه های استان سمنان، فرمانده…

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ پاسدار سید محمدرضا حسینی عصر چهارشنبه در آئینی با حضور مسئول  بسیج دانشجویی دانشگاه های استان سمنان، فرمانده و مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه دامغان جهت انتصاب مسئول جدید بسیج دانشجویی این شهرستان برگزار شده بود با تاکید بر اینکه فعالیت های بسیج دانشجویی تحول آفرین است افزود: فرمانده و بسیجیان مخلص این حوزه به خوبی می دانند که امروز خدمت در همه سنگرها زیر پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت نام نیکو و پر افتخار بسیج اهمیت بسیار زیادی دارد.

وی با بیان این مطلب که بسیج دانشجویی خدمات و فعالیت های گسترده ای دارد و عملکرد درخشانی از خود برجای گذاشته است خاطر نشان کرد:  باید در سال فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی که از سوی فرمانده معظم کل قوا نامگذاری شده، این خدمات تقویت شود.

مسئول بسیج دانشجویی استان سمنان نیز در این مراسم با اشاره به اینکه این نهاد در 62 مرکز آموزش عالی استان مستقر است تصریح کرد: در سطح استان 12 هزار و 444 نفر دانشجو به تحصیل مشغول اند که از این تعداد 34 هزار و 715 نفر عضو بسیج هستند.

داریوش جلالی اذعان داشت: تشکیل اردوهای جهادی، برگزاری دوره های آموزشی در قالب طرح ولایت، برگزاری مسابقات ورزشی، اردوهای زیارتی و تفریحی، برگزاری نشست های بصیرتی و برگزاری کنگره شهدای دانشجویی استان سمنان از مهمترین برنامه هایی است که در سالجاری از سوی بسیج دانشجویی استان سمنان اجرا خواهد شد.

در این مراسم محمد خان محمدی به عنوان مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های دامغان منصوب و از زحمات محمد خوش قدم مسئول سابق بسیج دانشجویی تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است شهرستان دامغان دارای 31 پایگاه و سه حوزه بسیج دانشجویی است و 21 گروه جهادی از سوی دانشجویان بسیجی و در عرصه های مختلف حضور دارند.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.