سه شنبه، ۲۲ مهر ۹۳ - ۰۹:۵۷

به گزارش خبرنگار مهر، سیدمحمد سیدچرقامی عصر امروز در مراسم افتتاحیه درمانگاه شبانه‌روزی «ولایت» اهواز با حضور سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج…

به گزارش خبرنگار مهر، سیدمحمد سیدچرقامی عصر امروز در مراسم افتتاحیه درمانگاه شبانه‌روزی «ولایت» اهواز با حضور سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین اظهار کرد: این درمانگاه با هدف افزایش کارکردهای بهداشتی بسیج در منطقه احداث شده است تا از این طریق بتوانیم نیازهای بخشی از جامعه استان که برای در اختیار داشتن خدمات بهداشتی و درمانی با مشکل مواجه هستند را تامین کنند.

وی افزود: این درمانگاه یکی از مراکز درمانی منحصر به فرد خوزستان خواهد بود زیرا در ساخت آن اهمیت خاصی برای در اختیار داشتن تجهیزات پزشکی و کادر درمانی مناسب صورت گرفته است.

سیدچرقامی با اشاره به اینکه زمین اختصاص یافته برای ساخت درمانگاه ولایت اهواز یک هزار و 260 مترمربع مساحت دارد، عنوان کرد: این درمانگاه شبانه روزی در سه طبقه 700 متری با هزینه سه میلیارد تومان ساخته شده است.

مدیر سرپرستی موسسه تامین درمان بسیجیان سرپرستی خوزستان در خصوص هزینه انجام برای ساخت و تجهیز این درمانگاه نیز گفت: یک میلیارد و 700 میلیون تومان هزینه ساختمان و یک میلیارد و 300 میلیون تومان هزینه تجهیز درمانگاه بوده است.

سیدچرقامی افزود: درمانگاه دارای بخشهای پزشک عمومی، تزریقات، پانسمان، فیزیوتراپی، آزمایشگاه، تشخیص طبی، سونوگرافی، رادیولوژی، نوار قلب، چشم، دندانپزشکی در دو بخش آقایان و بانوان است و در یک شیفت همزمان 28 پزشک متخصص در این درمانگاه به طبابت می پردازند.

به گزارش خبرنگار مهر، این درمانگاه از سوی سازمان بسیج مستضعفان در اهواز ساخته شده است.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.