سه شنبه، ۲۷ خرداد ۹۳ - ۰۵:۴۳

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈمنیر آرامیˈ روز چهارشنبه در نشست با نمایندگان دستگاههای اجرایی و فرمانداری های استان لرستان افزود: با آغاز بکار…

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈمنیر آرامیˈ روز چهارشنبه در نشست با نمایندگان دستگاههای اجرایی و فرمانداری های استان لرستان افزود: با آغاز بکار این کارگروهها به عنوان بازوان اجرایی دفاتر امور بانوان، شاهد توسعه و دگرگونی اساسی در این حوزه خواهیم بود.

وی با اشاره به توجه ویژه دولت یازدهم برای استفاده از توانمندی های بانوان، تصریح کرد: انتخاب و فعالیت پنج نفر از بانوان به عنوان فرماندار در دولت یازدهم ، بیانگر ارج نهادن به توانایی های زنان در عرصه مدیریتی است.

وی همچنین با تاکید بر تقویت سازمانهای مردم نهاد در حوزه بانوان، گفت: دفتر امور بانوان و خانواده نهاد ریاست جمهوری از طرح های اشتغالزا و کارآفرین در این حوزه به صورت جدی حمایت می کند.

آرامی همچنین در خصوص تصویب طرح افزایش مرخصی زایمان زنان شاغل از شش ماه به 9ماه نیز گفت: به دلیل عدم انجام کارهای کارشناسی و در نظر نگرفتن اعتبار، این طرح اجرایی نشده است.

نماینده ویژه معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور همچنین عصو امروز، با شیما نادری قهرمان مسابقات آسیایی جودو و قهرمان مسابقات فستیوال جهانی و آسیایی آلیش دیدار و از وی تقدیر کرد.

آرامی در این دیدار گفت: سیاست های جدیدی در خصوص ورزش زنان و دختران در این دولت تهیه و تدوین خواهد شد.

وی گفت: در برخی استانهای کشور از هر پنج زن یک نفر به سرطان مبتلا می شوند که توجه به ورزش و سلامت روان عامل مهمی در کاهش این آمار است.

به گزارش ایرنا، بازدید از بیمارستان اعصاب و روان و مرکز مشاوره پیش از ازدواج و طلاق شهرستان خرم آباد از دیگر برنامه های امروز، نماینده ویژه معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور بود.

7269/1625

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.