شنبه، ۲۸ تیر ۹۳ - ۰۶:۴۰

مهدی احمدی روز شنبه در بازدید از اجرای طرح مفتاح الجنه کمیته امداد امام خمینی (ره) خلخال افزود: کمک های دولت و نهادهای…

مهدی احمدی روز شنبه در بازدید از اجرای طرح مفتاح الجنه کمیته امداد امام خمینی (ره) خلخال افزود: کمک های دولت و نهادهای حمایتی در هیچ شرایطی جوابگوی نیاز خانوارهای محروم و نیازمند جامعه نیست.

وی گفت: بالغ بر پنج هزار خانوار شهرستان خلخال که 10 درصد جمعیت این شهرستان را شامل می شوند زیرچتر حمایتی نهاد مقدس کمیته امداد امام خمینی (ره) خلخال قرار دارند.

وی افزود: به رغم حمایت های مختلف این نهاد از فقرا در شرایط فعلی اقتصادی کشور خانوارهای ضعیف و در معرض آسیب این شهرستان نیازمندتر شده اند.

احمدی ماه مبارک رمضان را فرصت بسیار مناسبی برای آشنایی مومنین و اهالی خداجوی خلخال با وضعیت زندگی خانواده های نیازمند دانست.

به گزارش ایرنا ، بهرام علی قلی زاده مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره ) خلخال نیز گفت: در اجرای طرح مفتاح الجنه و دستگیری از نیازمندان در هفته احسان و نیکوکاری 130 خانوار نیازمند مالی از کمک های مالی خیرین خلخال به صورت های مختلف بهره مند شده اند.

وی افزود: از آغاز ماه ضیافت الهی بیش از یک هزار سبد کالایی شامل کالاهای ضروری و مورد نیاز مردم توسط کمیته امداد امام خلخال در اختیار خانوارهای نیازمند و محروم خلخال توزیع شده است.

وی گفت: هزینه تهیه این کالاها از جمله برنج ، روغن ، گوشت قرمز ، گوشت مرغ و شکر از طریق خیرین این شهرستان تامین شده است.

جلیل جعفری بنه خلخال نماینده مردم شهرستان های خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی هم همراه مسوولان کمیته امداد امام (ره) خلخال با حضور در منزل تعدادی از خانواده های نیازمند خلخال به کمک نیازمندان جامعه رفت.

7119/594/530

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبير:
newsroom@irna.ir

تماس بی واسطه با مسئولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.