پنجشنبه، ۲۶ تیر ۹۳ - ۰۷:۲۴

به گزارش ایرنا، جمشید انصاری روز پنجشنبه در شورای برنامه ریزی توسعه استان به تخصیص 526میلیارد ریال از محل اعتبارات ماده 180 برنامه…

به گزارش ایرنا، جمشید انصاری روز پنجشنبه در شورای برنامه ریزی توسعه استان به تخصیص 526میلیارد ریال از محل اعتبارات ماده 180 برنامه پنجم توسعه اشاره کرد و این اعتبارات را مختص برنامه های توسعه منطقه ای برشمرد.

وی یادآورشد: برای تخصیص اعتبار به پروژه ها در بودجه تخصیصی برای سال جاری، استان ها باید پیشنهادات و پروژه های خود را در قالب گزارشی به معاونت برنامه ریزی رییس جمهوری ارایه کنند.

انصاری اظهار کرد: معاونت برنامه ریزی رییس جمهوری در تخصیص اعتبار به پروژه های توسعه ای، فقط به یک پروژه از هر شهرستان اعتبار اختصاص خواهد داد.

استاندارزنجان گفت: فرمانداران برای معرفی این پروژه ها می توانند بامعاونت برنامه ریزی مشورت و اقدامات نهایی را برای ارسال گزارش به دفتر معاونت برنامه ریزی رییس جمهوری انجام دهند.

به گزارش ایرنا، بر اساس برنامه ریزی های انجام شده از محل اعتبارات ماده 180 قانون برنامه پنجم توسعه، 40میلیارد ریال به پروژه های شهرستان ابهر، 37 میلیارد ریال به ایجرود، 100 میلیارد ریال به خدابنده، 38 میلیارد و 437 میلیون ریال به خرمدره، 186 میلیارد ریال به زنجان، 20 میلیارد ریال به سلطانیه، 50 میلیارد ریال به طارم و 55 میلیارد ریال به ماهنشان اختصاص خواهد یافت.

7319/596

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبير:
newsroom@irna.ir

تماس بی واسطه با مسئولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.