یکشنبه، ۲۹ تیر ۹۳ - ۱۲:۲۰

مصرف فلفل تندبه افراد دارای مشکلات پروستات، بیماری های قلبی و افراد مبتلا به حساسیت های بویی و همچنین بیماران عصبی توصیه نمی…

pepperBacskaiFeher1 فلفل برای بیماران با مشکلات عصبی و گوارشی ممنوع مصرف فلفل تندبه افراد دارای مشکلات پروستات، بیماری های قلبی و افراد مبتلا به حساسیت های بویی و همچنین بیماران عصبی توصیه نمی شود

فلفل تند دارای خواص زیادی میباشد و همچنین مصرف زیاد آن عوارضی بدنبال دارد فلفل اشتها را زیاد و دارای خواص ضد عفونی کننده و مملو از ویتامین است اما مصرف فلفل در بیماریهای اعصاب به علت محرک بودن منع گردیده ودر سیستم گوارش افراد آلرژی ایجاد میکند در مصرف فلفل تند نباید زیاده روی نکنید.

دکتر مک کاشلند می گوید : خوردن فلفل قرمز می تواند یک مشکل بزرگ را برای افراد مبتلا به سندرم روده و یا کسانی که در حال حاضر از سوزش سر دل حتی به صورت مزمن رنج می برند فراهم سازد .

بررسی ها نشان می دهند فلفل قرمز و زیاده روی در مصرف آن موجب آسیب به بافت معده می شود و بهتر است افرادی که دارای مشکلات قلبی هستند در مصرف آن زیاده روی نکنند.

مواد غذایی تند اگرچه سبب افزایش اشتها و سوخت و ساز بدن می شود اما باعث ضعف در ساعات بعدی روز می شود و پرخوری را به دنبال خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.