چهارشنبه، ۰۵ شهریور ۹۳ - ۰۳:۵۸

مشاور استاندار لرستان در امور بانوان از برگزاری جشن بزرگ روز دختر در قلعه باستانی فلک‌الافلاک خبر داد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان…

مشاور استاندار لرستان در امور بانوان از برگزاری جشن بزرگ روز دختر در قلعه باستانی فلک‌الافلاک خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه لرستان، لیلا سلاحورزی در کارگروه تخصصی زنان و خانواده با اشاره به این‌که جشن بزرگ روز دختر در محل قلعه باستانی فلک‌الافلاک برگزار می‌شود، افزود: این جشن ششم شهریور ساعت شش عصر در محل قلعه فلک‌الافلاک برگزار می‌شود و حضور برای عموم دختران خرم‌آبادی آزاد خواهد بود.

مدیرکل امور بانوان استانداری با بیان این‌که در قالب این جشن برنامه‌های متنوع و مختلفی برای دختران خرم‌آبادی برگزار خواهد شد، ادامه داد: در مجموع 12 نهاد و دستگاه اجرایی استان در برگزاری این جشن همکاری دارند.

سلاحورزی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به سفر اخیر هیئت دولت به استان اشاره و اظهار کرد: در قالب این سفر مشاور رئیس جمهور در امور بانوان نیز در لرستان حضور یافت که خوشبختانه این امر توجه ویژه دولت به حوزه بانوان لرستان را نشان می‌دهد.

وی افزود: در مجموع 14 مصوبه در حوزه زنان و خانواده در قالب سفر مشاور رئیس‌جمهور به استان رقم خورد که هم‌اکنون کار پیگیری و اجرای آن‌ها در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *