سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۰۳:۴۰

فدراسيون فوتبال هلند اعلام کرد که روبين فن‌پرسي و هم‌تيمي او داريل يانمات روز گذشته پس از تمرين تيم‌شان، در ساحل ايپانماي شهر…

فدراسيون فوتبال هلند اعلام کرد که روبين فن‌پرسي و هم‌تيمي او داريل يانمات روز گذشته پس از تمرين تيم‌شان، در ساحل ايپانماي شهر ريودوژانيرو مشغول قدم زدن بودند که برخورد يک موج‌سوار با آنها مجروح‌شان کرده است. طبق اعلام اين فدراسيون در اين برخورد فن‌پرسي و يانمات دچار جراحات سطحي و خراشيدگي پوست و سردرد شده‌اند اما مشکل جدي سلامت آنها را تهديد نمي‌کند.

به نقل از تسنيم، خبر جدي نبودن مصدوميت فن‌پرسي خيال بسياري از هواداران تيم ملي هلند را آسوده کرد، چرا که کاپيتان آنها سابقه بدي در دچار شدن به مصدوميت بي‌موقع دارد. از دست دادن فن‌پرسي مي‌توانست ضربه سنگيني به شانس موفقيت لاله‌ها در جام جهاني بزند، چون او يکي از مؤثرترين مهره‌هاي ترکيب اصلي هلند در چند وقت اخير بوده است و در 84 بازي ملي خود 43 گل به ثمر رسانده است. يانمات، مدافع تيم فاينورد هم 16 بازي ملي در کارنامه خود دارد.

اولين بازي تيم ملي هلند در جام جهاني برابر تيم ملي اسپانيا در تاريخ 23 خرداد است. هلندي‌ها پس از آن با تيم‌هاي ملي شيلي و استراليا روبه‌رو خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.