شنبه، ۰۶ اردیبهشت ۹۳ - ۱۰:۳۸

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد صباحی در آیین نماز جمعه این هفته کرمان گفت: انقلاب اسلامی ایران باید در همه زمینه…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد صباحی در آیین نماز جمعه این هفته کرمان گفت: انقلاب اسلامی ایران باید در همه زمینه ها پرقدرت بوده و برای جهانیان الگو باشد.

وی به دلاوری های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و اذعان داشت: ما توانستیم در زمینه دفاعی با دستان خالی و با اتکا به توان داخلی و قدرت الهی دشمنان را شکست داده و در این زمینه سرمشق باشیم.

امام موقت کرمان همچنین به موفقیت ها و قدرت جمهوری اسلامی ایران در بعد سیاسی اشاره کرد و اذعان داشت: دشمنی های استکبار جهانی و توطئه های دشمنان علیه ما از بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران بیانگر این واقعیت است.

وی با اشاره به هراس دشمنان از پیشرفت های علمی ایران اسلامی گفت: ما در این زمینه تولید علم نیز از جایگاه مطلوبی در دنیا برخوداریم.

حجت الاسلام صباحی در ادامه به عنوان سال جاری اشاره و تصریح کرد: ما باید در مسئله اقتصاد قویتر عمل کنیم و تفکر، فرهنگ و باورهای ما در خصوص کار و کارگری تغییر کند.

وی گفت: باید تمام تلاش خود را به کار گیریم تا در زمینه اقتصادی پیشرفت کرده و برای جهانیان الگو باشیم.

تبلیغات گسترده دشمنان در خصوص ضعف نقاط اقتصادی ایران

امام جمعه موقت کرمان کار و کارگر را دو رکن اساسی اقتصاد مقاومتی دانست و افزود: تلاش برای کسب روزی حلال عبادت است و در دین اسلام چنان ارزشمند است که پیامبر عظیم اشان اسلام (ص) بر دستان یک کارگر بوسه می زند.

وی با اشاره به تبلیغات گسترده دشمنان در خصوص ضعف نقاط اقتصادی ایران ادامه داد: اقتصاد کشور در شان و منزلت نظام و مردم ما نیست و ما دانشمندان توانمندی در زمینه اقتصاد اسلامی نداشته ایم.

امام جمعه موقت کرمان با بیان اینکه ما باید ائمه اطهار (ع) را در همه زمینه ها الگوی خود قرار دهیم، افزود: نگاهی به زندگی آن بزرگواران نشان می دهد که در تمام طول زندگی با برکتشان در راه کسب رضای الهی و کار و تلاش حرکت می کردند.

وی بر لزوم ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی در جامعه تاکید کرد و گفت: باید در جلسات و سخنرانی ها فواید و جنبه های معنوی مباحث اقتصادی برای مردم بیان شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *