سه شنبه، ۲۱ آبان ۹۸ - ۱۰:۵۵
فورد اسکیپ 2019

فورد اسکیپ 2019 در حالی قرار است با تخفیف 4750 دلاری بفروش برسد که 6 ماه از معرفی نسل جدید این خودرو می…

فورد اسکیپ 2019 در حالی قرار است با تخفیف 4750 دلاری بفروش برسد که 6 ماه از معرفی نسل جدید این خودرو می گذرد. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

با اینکه فورد اسکیپ 2020 حدود 6 ماه پیش بصورت رسمی معرفی شد و قرار است به زودی برای فروش به بازارها عرضه شود، این کمپانی خودروسازی قصد دارد مدل نسل قبلی از آن یعنی خودرو را با تخفیف های عجیب و غریبی به فروش برساند.

در این صورت مشتریان می توانند یک مدل قدیمی تر از این خودرو را به قیمت ارزان تری بخرند. همچنین شرکت تولید کننده هم با از نسل قبلی خودرو خودش بیشترین سود را خواهد برد. تخفیف شامل موارد یک هدیه هزار دلاری نقدی، تخفیف 2750 دلاری مشتری، مبلغ 500 دلار موجودی نمایندگی و 500 دلار هم تخفیف برای انتخاب پکیج ظاهری اسپورت در تریم های SE/SEL خواهد بود.

اما شاید جالب باشد که بدانید متقاضیان فورد اسکیپ می توانند آن را با قیمت 26730 دلار تهیه کنند و از خیر مدل 2020 آن بگذرند. بی شک این استراتژی تاثیر جدی در میزان فروش نسل جدید خواهد گذاشت. لازم به ذکر است که قیمت بدون تخفیف فورد اسکیپ 2019 در حقیقت 31480 دلار بوده است.

همچنین توجه داشته باشید که ارائه تخفیف تنها برای مشتریانی خواهد بود که قصد دارند بصورت نقدی خودرو را بخرند. البته خریداران اقساطی هم از مقداری تخفیف برخوردار خواهند بود.

مشتریان اگر قصد خرید اقساطی خودرو را داشته باشند می توانند از تخفیف 1500 دلاری استفاده نمایند و در عوض قیمت خودرو را طی 60 ماه و بدون هیچ گونه بهره ای پرداخت کنند.

همچنین فورد اسکیپ 2020 نیز قرار است با یک تخفیف 500 دلاری عرضه شود. باید منتظر بود و دید که ارائه تخفیفات این چنینی در فروش یک خودرو چه تاثیری در میزان فروش کلی شرکت خواهد گذاشت.

باهم در میهن پست تصاویری از فورد اسکیپ 2019 را تماشا خواهیم کرد.

 

[highlight]منبع: motor1[/highlight]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *