جمعه، ۲۴ آبان ۹۸ - ۰۲:۵۲
فورد F-150

فورد F-150 در حالی قرار است با تخفیف های بی نظیری به فروش برسد که این خودرو جزو مدل های قدیمی تر از…

فورد F-150 در حالی قرار است با تخفیف های بی نظیری به فروش برسد که این خودرو جزو مدل های قدیمی تر از کمپانی فورد به شمار می آید. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

فورد F-150 با اینکه یکی از پر فروش ترین محصولات این شرکت محسوب می شود، اما فورد تصمیم گرفته پیش از ارائه خودروهای جدیدش تا جایی که می تواند این مدل را به مشتریان بفروشد.

اکنون مشتریان خودرو F-150 می توانند با تخفیف خیره کننده 12 هزار دلار آن را تهیه کنند. البته تعدادی شرط و شروط برای دریافت این تخفیف نیز وجود دارد.

فورد تخفیف این خودرو را در ایالات مختلف آمریکا با شرایط گوناگونی ارائه کرده است. اگر کسی در نیویورک این خودرو را بخواهد می تواند مبلغ 11 هزار و 960 دلار تخفیف داشته باشد. این تخفیف برای F-150 XLT 2019 مجهز به پکیج 302A در نظر گرفته شده و البته باید پکیج ‌های لاکچری، پاور و نویگیشن را نیز انتخاب کنید. این پیکاپ بی نظیر حتما ارزش این قیمت را خواهد داشت.

مشتریان در ایالت میشیگان و بخصوص شهر دیترویت می توانند از تخفیف 6 هزار و 250 دلاری بهره ببرند. انتخاب پکیج 302A نیز تنها شرط دریافت این تخفیف است.

مشتریان در شهر لس آنجلس تخفیف 7 هزار دلاری خواهند داشت. این تخفیف برای مدل‌ های F-150 XLT بوده و هیچ شرط خاصی ندارد. همچنین مشتریان در شهر میامی می توانند از تخفیف 11 هزار و 500 دلاری بهره ببرند.

پیش تر نیز فورد اسکیپ 2019 توسط همین کمپانی با تخفیف ویژه ای ارائه شده بود. این یک استراتژی ویژه برای فروش خودروهای قدیمی تر و شاید آماده سازی بازار برای عرضه کردن خودروهای جدید باشد.

 در این میان باید دید که تا انتهای سال آینده چنین استراتژی فروشی تا حد می تواند روی میزان فروش شرکت فورد تاثیر گذار باشد.

باهم در میهن پست تصاویری از فورد F-150 را تماشا خواهیم کرد.

[highlight]منبع: fordauthority [/highlight]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.