دوشنبه، ۱۶ تیر ۹۹ - ۰۲:۰۸
فورد GT 2021

فورد GT 2021 پس از معرفی نسخه سفارشی و برجسته کربن ادیشن و البته افزایش اندک قدرت تولیدی نسخه قبیلی حالا به معرفی…

فورد GT 2021 پس از معرفی نسخه سفارشی و برجسته کربن ادیشن و البته افزایش اندک قدرت تولیدی نسخه قبیلی حالا به معرفی جدیدترین مدل آن رسیده است.

فورد می‌گوید GT 2021 دارای پکیج گرافیک جدید و رنگ‌های سفارشی خواهد بود و این ویژگی به تمایز بالای خودرویی که قدرت ۶۶۰ اسب بخاری دارد کمک خواهد کرد.

همراه با توئیتی که فورد منتشر کرده یک گیف دیده می‌شود که سه نمونه از خودروهای GT با این به‌روزرسانی‌ها را نشان می‌دهد. اولین خودرو یک GT قرمز رنگ است که دارای طرح تیره‌ای می‌باشد.

دو خودروی دیگر نیز رنگ‌های آبی و سفید داشته هرچند در تصویر نمی‌توانیم تفاوت این رنگ‌ها با رنگ‌های آبی و سفید قبلی را تشخیص دهیم.

البته می‌توان گرافیک‌های بدنه این خودرو را واضح‌تر بررسی کرد. به نظر می‌رسد این نوارهای جدید در نقطه مقابل دو نواری هستند که در حال حاضر روی سوپرکار فورد نقش بسته است. همچنین گرافیک جدیدی به ورودی‌های پیشرانه اضافه شده و رنگ آینه‌ها نیز با بدنه فرق می‌کند.

هنوز مشخص نیست که آیا این موارد تنها تغییرات این خودرو هستند یا خیر اما حدس می‌زنیم گزینه‌های شخصی‌سازی بیشتری ارائه خواهند شد. فورد احتمالاً در بیانیه خبری رسمی خود در آینده این بهبودهای ظاهری را اعلام خواهد کرد.

باهم در میهن پست تصاویری از فورد GT 2021 را تماشا خواهیم کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.