سه شنبه، ۱۱ آذر ۹۹ - ۱۰:۱۲
فولکس‌ واگن گف آلترک جدید

فولکس‌ واگن گف آلترک جدید چندی پیش بصورت رسمی معرفی شد و ما در این مطلب از میهن پست به بررسی ویژگی های…

فولکس‌ واگن گف آلترک جدید چندی پیش بصورت رسمی معرفی شد و ما در این مطلب از میهن پست به بررسی ویژگی های آن خواهیم پرداخت. در ادامه با ما همراه شوید.

فولکس‌ واگن پذیرش سفارشات خرید گلف آلترک جدید را در بریتانیا آغاز کرده است. این کراس استیشن فقط در یک تیپ و با قیمت پایهٔ ۳۵,۵۶۰ پوند به فروش می‌رسد که ۳,۳۶۵ پوند از تیگوآن آل‌اسپیس گران‌تر است. برای مقایسه، قیمت نسخهٔ استیشن معمولی گلف از ۲۴,۵۷۵ پوند شروع می‌شود که ۱,۲۷۵ پوند از نسخهٔ هاچ‌بک بیشتر است. گلف آلترک با یک پیشرانهٔ ۲ لیتری چهار سیلندر توربودیزل در بریتانیا عرضه می‌شود که ۲۰۰ اسب بخار قدرت دارد.

این گلف کراس استیشن به‌صورت استاندارد به سامانهٔ چهارچرخ محرک ۴Motion مجهز است که نیروی موتور را از یک گیربکس هفت سرعتهٔ دوکلاچه تحویل می‌گیرد. به لطف این ترکیب، گلف آلترک جدید ظرف ۷.۱ ثانیه از صفر به سرعت صد کیلومتر بر ساعت می‌رسد. این ماشین در هر صد کیلومتر به‌طور میانگین ۵.۷ لیتر گازوئیل مصرف و در هر کیلومتر حدود ۱۵۰ گرم دی‌اکسید کربن تولید می‌کند.

گلف آلترک علاوه بر فاصلهٔ بیشتر از سطح زمین و روکش‌های پلاستیکی در قسمت‌های پایینی بدنه، از طرح لانه‌زنبوری برای مه ‌شکن‌ها، جلوپنجرهٔ چراغ‌دار، ریل‌های روی سقف و رینگ‌های ۱۷ اینچی آلیاژی هم برخوردار است. ازجملهٔ دیگر تجهیزات استاندارد این کراس استیشن آلمانی هم می‌توان به کنترل تهویهٔ سه منطقه‌ای، دستیار تغییر خط، دستیار اضطراری، دستیار جانبی و دستیار سفر اشاره کرد. این نسل از گلف آلترک در ایالات‌متحده عرضه نخواهد شد و بازار آن محدود به اروپا خواهد بود.

باهم در میهن پست تصاویری از فولکس‌ واگن گف آلترک جدید را تماشا خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *