شنبه، ۲۸ تیر ۹۹ - ۱۰:۳۲
فولکس‌ واگن ID.3

در این مطلب از میهن پست قصد داریم نگاه دقیقی به خودروی فولکس‌ واگن ID.3 داشته باشیم. این خودرو به زودی وارد بازار…

در این مطلب از میهن پست قصد داریم نگاه دقیقی به خودروی فولکس‌ واگن ID.3 داشته باشیم. این خودرو به زودی وارد بازار خواهد شد. برای مشاهده تصاویر و توضیحات با ما همراه شوید.

چهار هفته از زمان شروع نهایی کردن سفارش‌های فولکس‌ واگن ID.3 فرست ادیشن می‌گذرد و این خودروساز آلمانی از ۲۰ جولای پیش‌فروش محصول جدیدش را برای همه شروع خواهد کرد.

فولکس‌ واگن ID.3 جدید در بسیاری از کشورهای اروپایی عرضه خواهد شد و مشتریان خواهند توانست از بین هفت تریم یکی را انتخاب کرده و البته در همان زمان آپشن تجهیزات شارژ را نیز سفارش دهند.

تریم های این خودروی فولکس‌ واگن در کشور آلمان با مدل پایه پرو پرفورمنس شروع می‌شود. این مدل قیمت ۳۵۵۷۵ یورویی داشته و از باتری ۵۸ کیلووات ساعتی و برد ۴۲۰ کیلومتری سود می‌برد. پیشرانه الکتریکی این خودرو که چرخ های عقب را به حرکت درمی‌آورد قدرت ۲۰۱ اسبی داشته و با شارژ سریع ۱۰۰ کیلوواتی نیز هماهنگ است.

نسخه‌های پایه پرو پرفورمنس از سیستم ناوبری با حالت بهینه‌سازی شعاع حرکتی، کروز کنترل تطبیقی و شارژ بی‌سیم سود می‌برند.

باقی مدل‌ها شامل تریم های لایف، استایل، بیزنس، فمیلی، مکس و تِک هستند که این آخرین گران‌ترین نسخه ID.3 در آلمان بوده و فعلاً از باتری ۵۸ کیلووات ساعتی استفاده کرده و قیمت پایه ۴۴۸۱۰ یورویی دارد.

علاوه بر هفت تریم یاد شده مشتریان آلمانی می‌توانند هاچبک الکتریکی فولکس را با باتری ۷۷ کیلووات ساعتی در تریم های چهار نفره پرو S و تور هم سفارش دهند. قیمت نسخه ۷۷ کیلووات ساعتی ID.3 از ۴۰۹۳۶ یورو شروع می‌شود.

استفاده از باتری بزرگ‌تر باعث شده برد این خودرو به ۵۵۰ کیلومتر برسد. تریم تور که قیمت ۴۵۹۱۷ یورویی دارد از چراغ‌های LED ماتریکس، صندلی‌های برقی با عملکرد ماساژ و تمامی سیستم‌های دستیار راننده و رینگ‌های ۱۹ اینچی برخوردار است.

همان‌گونه که قبلاً گفته شده مشتریان می‌توانند این خودرو را در ماه اکتبر یا اوایل سال ۲۰۲۱ تحویل بگیرند. افرادی که می‌خواهند این خودرو زودتر به دستشان برسد فعلاً قادر به استفاده از هدآپ دیسپلی واقعیت افزوده و برخی قابلیت‌های دیگر نخواهند بود زیرا این خودروها تا سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۱ به‌روز نخواهند شد.

ID.3 در آلمان و دیگر کشورهای اروپایی شامل مشوق‌های دولتی بوده و در آلمان با حداکثر مشوق خودروهای الکتریکی یعنی ۹۴۸۰ یورو عرضه می‌شود.

ژرمن‌ها همچنین به دنبال عرضه نسخه ارزان‌تر این خودرو با باتری ۴۵ کیلووات ساعتی و برد ۳۳۰ کیلومتری در آینده‌ای نزدیک هستند.

باهم در میهن پست تصاویری از فولکس‌ واگن ID.3 را تماشا خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.