دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۹:۱۹

محمود فکری در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران؛ درباره ارزیابی‌اش از بازی فرانسه و نیجریه گفت: بازی‌های باقیمانده از جام جهانی 2014…

محمود فکری در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران؛ درباره ارزیابی‌اش از بازی فرانسه و نیجریه گفت: بازی‌های باقیمانده از جام جهانی 2014 بازی‌های حذفی است و هر تیمی که دچار اشتباه شود از این دوره از گردونه مسابقات حذف خواهد شد.

تیم ملی فرانسه تیمی است که بازیکنان خوب و عملکرد فوق‌العاده تیمی می‌تواند برنده این بازی در زمین باشد و بُرد این تیم فقط به این بستگی دارد که بازیکنان تیم بتوانند هماهنگ باشند و بازی خوبی را از خود ارائه دهند و هیچ اتفاق غیرمنتظره‌ای برای تیم ملی فرانسه پیش نیاید.

وی در ادامه افزود: تیم ملی نیجریه تیمی است که از توان فنی خوبی برخوردار است و در کل قدرت تیم ملی فرانسه از نیجریه بیشتر است و فرانسه می‌تواند برنده این دیدار باشد.

وی همچنین درباره ارزیابی‌اش از بازی آلمان – الجزایر نیز افزود: تیم ملی آلمان در بازی‌های قبل نشان داده است که تیمی است یکدست و هماهنگ و بازیکنان با اخلاق و خوبی دارد و می تواند به پیروزی برسد.

وی در ادامه تصریح کرد: تیم ملی الجزایر نیز تا به حال بازی‌های خوبی را از خود ارائه داده است ولی در مقابل قدرت آلمان نمی‌تواند ایستادگی کند.

تیم ملی الجزایر اگر لایه‌‌های دفاعی ایجاد نکند، تیم آلمان می‌تواند با برد از زمین بیرون بیاید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *