سه شنبه، ۲۴ تیر ۹۳ - ۰۵:۲۰

سعید مظفری زاده در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره عملکرد داوران در مسابقات جام جهانی برزیل با بیان مطلب فوق اظهار کرد: انتظار…

سعید مظفری زاده در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره عملکرد داوران در مسابقات جام جهانی برزیل با بیان مطلب فوق اظهار کرد: انتظار می‌رفت با توجه به امکانات و آموزش‌هایی که فیفا در اختیار داوران گذاشته بود شاهد قضاوت‌هایی با کیفیت بالاتری باشیم ولی در این دوره از مسابقات جام جهانی کیفیت داوری‌ها پایین آمده بود.

وی افزود: در جام جهانی برزیل فیفا سعی کرد روی عملکرد ضعیف داوران و اشتباهات آنها سرپوش بگذارد.

داور پیشین بین المللی ایران همچنین با اشاره به عملکرد داور صربستانی دیدار ایران و آرژانتین خاطرنشان کرد: اشتباهات داوری در گروهی که ایران قرار داشت هم تاثیر گذار بود. به عنوان مثال برخورد مدافع آرژانتین با اشکان دژاگه یک پنالتی محرز بود ولی فیفا بعد از آن بازی با کارشناسان مختلف صحبت کرد تا روی این اشتباه هم سرپوش بگذارد.

مظفری زاده در پایان با اشاره به حضور علیرضا فغانی و حسن کامرانی فر دو داور ایرانی در جام جهانی هم گفت: اگر به تیم داوری ایران فرصت داده می شد آنها می توانستند شایستگی خود را اثبات کنند ولی متاسفانه قضاوت مسابقات جام جهانی به این داور خوب کشورمان نرسید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.