جمعه، ۱۲ اردیبهشت ۹۳ - ۰۳:۴۶

«توماس آلفردسون» به جای «مارتین اسکورسیزی» پروژه‌ی اقتباسی «آدم‌برفی» را به‌دست می‌گیرد. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، توماس آلفردسون که فیلم معروف…

«توماس آلفردسون» به جای «مارتین اسکورسیزی» پروژه‌ی اقتباسی «آدم‌برفی» را به‌دست می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، توماس آلفردسون که فیلم معروف «بندزن، خیاط، جاسوس، سرباز» را در کارنامه‌ی حرفه‌ای‌اش دارد، به جای «مارتین اسکورسیزی» به‌عنوان کارگردان اقتباس سینمای هفتمین کتاب مجموعه‌ی جنایی «هری هول» نوشته‌ی «جو نسبو» برگزیده شد.

مجموعه‌ی رمان‌های نسبو درباره‌ی کارآگاهی اهل اسلو است و این پروژه‌ی سینمایی، هفتمین جلد آن را که «آدم برفی» نام دارد به دنیای سینما معرفی خواهد کرد.

سال 2011 اعلام شد، اسکورسیزی، فیلم‌ساز آمریکایی قرار است این فیلم را به‌دست گیرد؛ اما بعدا مشخص شد، او نقش تهیه‌کننده را در این پروژه ایفا خواهد کرد.

نسبو سال 2006 اولین جلد از مجموعه‌ی جنایی «هری هول» را روانه بازار کرد. «آدم‌برفی» در سال 2010 منتشر شد و با چاپ سه جلد بعدی این چندگانه، به شهرت نسبو به‌عنوان یکی از مطرح‌ترین نویسندگان اسکاندیناوی اضافه شد.

به گزارش بی‌بی‌سی، آلفردسون در سال 2008 رمان «بندزن، خیاط، جاسوس، سرباز» جان لوکری را روی پرده‌ی نقره‌ای برد و مورد توجه رسانه‌های جهان قرار گرفت.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.