دوشنبه، ۱۷ اردیبهشت ۹۷ - ۱۲:۲۵
فیلم های اجتماعی پر طرفدار انگلیسی

فیلم های اجتماعی پر طرفدار انگلیسی با موضوع دوستی و مهربانی را در حالی امروز در میهن پست به شما مخاطبین همیشه همراه…

فیلم های اجتماعی پر طرفدار انگلیسی با موضوع دوستی و مهربانی را در حالی امروز در میهن پست به شما مخاطبین همیشه همراه معرفی خواهیم کرد که خیلی از علاقه مندان به فیلم و سینما علاقه ای زیادی به تماشای فیلم های اجتماعی پر طرفدار انگلیسی دارند. در ادامه با ما همراه شوید.

دوستان بخش مهمی از زندگی ما هستند. آن‌ ها در پستی‌ و بلندی ما را راهنمایی می‌کنند، در مواقع لازم حمایتمان می‌کنند و کنارمان می‌مانند. ارزش دوستی قابل وصف نیست. شاید حتی جدایی از دوست از جدایی از معشوق دشوارتر باشد. اگرچه فیلم‌های عاشقانه زیادی ساخته می‌شوند اما درباره دوستی هم فیلم‌هایی وجود دارد. در اینجا ۱۰ فیلم برتر درباره دوستی و مهربانی را به شما معرفی می‌کنیم. تمام آن‌ها را با دوستان خود تماشا کنید.

کنار من بمان Stand By Me : این فیلم نه تنها یک فیلم کامل است بلکه در لیست فیلم های اجتماعی پر طرفدار انگلیسی نیز قرار دارد زیرا لذت، اشک، خنده و همه‌ چیز را باهم دارد. کنار من بمان محصول سال ۱۹۸۶ (۱۳۶۵) که بر پایه رمان استفان کینگ ساخته شد درباره چهار پسر جوان بود که برای یافتن جسد یک نوجوان محلی یک ماجراجویی را آغاز نمودند. همه ما در رابطه با دوستان صمیمی خود به این فکر می‌کنیم که دیگر هیچ دوستی مانند او پیدا نخواهیم کرد. همانطورکه از نام فیلم پیداست این چند دوست تمام مدت کنار هم می‌مانند، باهم رشد می‌کنند و به دوستی معنی جدیدی می‌بخشند.

فیلم های اجتماعی پر طرفدار انگلیسی

کنار من بمان Stand By Me

سواحل Beaches : این فیلم محصول سال ۱۹۹۸ (۱۳۷۷) از رمان اریس راینر دارت به همین نام است. دو دوست با سوابق متفاوت – سی‌سی یک مجری کودک و هیلاری، که یک کودک ثروتمند است باهم آشنا شده و طی سال‌ها رابطه خود را حفظ می‌کنند. آن‌ها دهه‌ ها بعد یکدیگر را دیده و ما را با خود به یک ماجراجویی پر از دل شکستن، درام، بحث و عشق می‌برند و یاد می‌گیریم که دوستی ابدی است. و این که این فیلم هم در لیست فیلم های اجتماعی پر طرفدار انگلیسی قرار دارد حتما با دیدن آن اشک خواهید ریخت.

فیلم های اجتماعی پر طرفدار انگلیسی

سواحل Beaches

حال و آینده Now And Then : این فیلم هم یکی از فیلم های اجتماعی پر طرفدار انگلیسی اسن چرا که هیچ‌ کس بهتر از دوستان دوران بچگی‌ تان شما را نمی‌شناسد. اگر تابه‌حال دوست صمیمی داشته باشید می‌توانید این فیلم را درک کنید. این فیلم محصول سال ۱۹۹۵ (۱۳۷۴) درباره چهار دوست به نام‌های روبرتا، تینی، سامانتا و کریسی است که به هم قول می‌دهند تا آخر عمر دوست بمانند. زمانی که پس از چند دهه همدیگر را می‌بینند بهترین تابستان‌های زندگی خود را یادآوری نموده و متوجه می‌شوند که برخی از روابط هرگز از بین نمی‌روند و دوستی می‌تواند تا ابد پایدار باشد. حتی شاید متوجه شوید که این فیلم بهترین فیلم درباره دوستی باشد.

حال و آینده Now And Then

حال و آینده Now And Then

تجدیددیدار دبیرستانی رومی و میشل Romy And Michele’s High School Reunion : این فیلم یکی از فیلم‌هایی است که نشان می‌دهد دوستی برتر از عشق است. این فیلم محصول سال ۱۹۹۷ (۱۳۷۶) درباره دو دوست به نام‌های رومی (میرا سوروینو) و میشل (لیزا کودرو) است که در زندگی خود چندان موفق نبودند. آن‌ها پس از ۱۰ سال تجدیددیدار برای تحت تأثیر قرار دادن همکلاسی‌های قدیمی خود درباره شغل و زندگی خود داستان‌های دروغین به هم می‌بافند و از هم تعریف و تمجید می‌کنند. اگرچه این فیلم عاشقانه است اما بازهم دوستی را به عشق ارجحیت می‌دهد.

حال و آینده Now And Then

تجدیددیدار دبیرستانی رومی و میشل Romy And Michele’s High School Reunion

در جستجوی دوری Finding Dory : یکی از دلایل تماشای فیلم‌های انیمیشن این است که درس‌های زیادی به ما می‌آموزد. فیلم در جستجوی نمو محصول سال ۲۰۰۳ یک فیلم موفق و تأثیرگذار بود. مارلین یک دلقک ماهیست که از گم‌شدن پسرش نمو ناراحت است. در این شرایط دشوار دوری یک ماهی تنگ ریگال است که حافظه کوتاه‌مدت دارد و مارلین متوجه می‌شود که زندگی در کنار دوری برایش راحت‌تر است. مارلین و دوری برای یافتن نمو سفر اقیانوسی خود را آغاز نموده و دراین‌بین چیزهای زیادی می‌آموزند. یکی از بهترین لحظات فیلم زمانی است که دوری به مارلین می‌گوید، من در کنار تو همه‌چیز را بهتر به یاد می‌آوردم. به تو نگاه می‌کنم… و خود را در خانه می‌بینم.

حال و آینده Now And Then

در جستجوی دوری Finding Dory

مارلی و من Marley and Me : چه کسی گفته که دوستی واقعی تنها بین انسان‌هاست؟ اگر این فیلم را ببینید متوجه می‌شوید حیوانات هم می‌توانند دوست خوب انسان باشند. “حیوانات بهترین دوست انسان هستند” و مارلی، یک سگ بدجنس این جمله را ثابت می‌کند. این فیلم محصول سال ۲۰۰۸ (۱۳۸۷) که بر اساس خاطراتی به همین نام از جان گروگان اقتباس شده داستان رابطه صاحبان مارلی (اون ویلسون و جنیفر آنیستون) را نشان می‌دهد. هرکس که می‌خواهد یک حیوان خانگی داشته باشد باید این فیلم را ببیند.

حال و آینده Now And Then

مارلی و من Marley and Me

خواهری از سفر آرزوها The Sisterhood of the Traveling Pants : یک فیلم درام آمریکایی محصول سال ۲۰۰۵ (۱۳۸۴) درباره چهار دختر نوجوان، کارمن، تیبی، بریجت و لنا که کل زندگی‌شان دوستان صمیمی یکدیگر بودند. اما در تابستان مجبورند از هم دور شوند و جدا از هم زندگی کنند. با یافتن یک جفت جین اتفاقات جادویی رخ می‌دهد اما آن‌ها درس‌های زیادی یاد می‌گیرند و متوجه می‌شوند که دوستی واقعی چیست. این فیلم به ما یاد می‌دهد که دوستی واقعی می‌تواند تا آخر عمر ادامه داشته باشد، یافتن دوستان جدید به معنای فراموش کردن دوستان قدیمی نیست و در دوستی واقعی فاصله معنا ندارد.

حال و آینده Now And Then

خواهری از سفر آرزوها The Sisterhood of the Traveling Pants

مثل بکهام شوت بزن Bend It Like Beckham : این فیلم درام کمدی متفاوت محصول سال ۲۰۰۲ (۱۳۸۱) دوستی استوار دخترانه را نشان می‌دهد. جس (با نقش‌آفرینی بازیگر بریتانیایی-هندی پارمیندر ناگرا) عاشق فوتبال است اما والدین اش معتقدند که دخترها نباید ورزش کنند. اما جس والدین اش را گول زده و به یک تیم محلی می‌رود و با جولز (کیرا نایتلی) دوست می‌شود. این دو با کمک هم سعی می‌کنند بر مشکلات غلبه کرده و معنای دوستی را به همه نشان دهند.

حال و آینده Now And Then

مثل بکهام شوت بزن Bend It Like Beckham

بی سرنخ  Clueless : این کمدی محصول سال ۲۰۱۱ (۱۳۹۰) از رمان – اما – از جین استون محصول سال ۱۸۱۵ اقتباس شده است سر از لیست فیلم های اجتماعی پر طرفدار انگلیسی درآورده چرا که این فیلم برای مخاطبین نوجوان ساخته شده اما هرکس که از آن خوشش بیاید می‌تواند مخاطب این فیلم باشد. تای به‌تازگی به دبیرستان بورلی هیلز رفته و در آنجا با شر و دیون که دختران مد روز دبیرستان هستند دوست می‌شود. از انجاییکه تای در مد سررشته‌ای ندارد آن‌ها سعی می‌کنند او را تغییر دهند. آن‌ها پستی‌وبلندی‌های زیادی را تحمل می‌کنند و درنهایت قبول می‌کنند که باید همانجورکه هستند یکدیگر را قبول کنند.

حال و آینده Now And Then

بی سرنخ Clueless

ساقدوش‌ ها Bridesmaids : این فیلم محصول سال ۲۰۱۱ (۱۳۹۰) درلیست فیلم های اجتماعی پر طرفدار انگلیسی و درباره دوستی‌ های دخترانه است و اینکه اگر دوست صمیمی‌تان یک دوست دیگر پیدا کند شما به او حسادت خواهید نمود. عروس این فیلم دو دوست صمیمی دارد که هرکدام می‌خواهند دیگری را کنار بزنند. لیلیان نامزد می‌کند و از بهترین دوستش آنی می‌خواهد که ساقدوش مخصوص او باشد.

فیلم های اجتماعی پر طرفدار انگلیسی

ساقدوش‌ ها Bridesmaids

هلن هم یکی از ساقدوش‌هاست که او هم بهترین دوست لیلیان است. قضیه زمانی به هم می‌ریزد که آنی و هلن تلاش می‌کنند خود را بهترین دوست لیلیان نشان دهند اما درنهایت معنای واقعی دوستی را درک می‌کنند.

2 دیدگاه برای “فیلم های اجتماعی پر طرفدار انگلیسی با موضوع دوستی و مهربانی + عکس”

  1. شب بو گفت:

    حتما میبینمشون

  2. کیمیا گفت:

    ساقدوش ها خیلی قشنگه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.