قابلیت جدید گوگل مپ
قابلیت جدید گوگل مپ برای تردد راحت معلولان

قابلیت جدید گوگل مپ برای کمک به تردد راحت معلولان

قابلیت جدید گوگل مپ برای کمک به تردد راحت معلولان در حالی توسط گوگل رونمایی شده است که این کمپانی به تازگی از ویژگی جدیدی رونمایی کرده که به معلولان اطلاعات بیشتری در مورد محل موردنظرشان و امکان رفت‌وآمد آسان در خیابان‌ها و ساختمان‌های آن را ارائه می‌کند. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

قابلیت جدید گوگل مپ هر از چند گاهی کاربرانش را سورپرایز می کند که در این میان و در تازه ترین تغییراتش به ارائه خدمتی برای تردد آسان معلولان پرداخته است که این قابلیت با کمک راهنمایان محلی local guids به ارائه امکان استفاده از ویلچر در مناطق جستجو شده و وجود سطوح شیب‌دار برای دسترسی بهتر افراد ناتوان و کم‌توان می‌پردازد.

در حال حاضر در بخش امکانات نقشه گوگل در مناطقی که توسط راهنمایان محلی اطلاع‌رسانی شده ، گزینه ورودی دارای دسترسی برای ویلچر است افزوده شده است.

قابلیت جدید گوگل مپ

البته این اطلاعات در حال حاضر برای همه مناطق قابل نمایش نیست زیرا هنوز اطلاعات محدودی در مورد محل‌های دارای دسترسی برای عبور معلولان ارسال شده است.

در حال حاضر این امکان اکنون فقط در آمریکا در مورد برخی مناطق محدود در دسترس قرار گرفته است. ویژگی جدید به افراد دارای ناتوانی‌های جسمی کمک می‌کند تا تجربه بهتری در بازدید از مناطق مختلف داشته باشند.

منبع : engadget

5 دیدگاه

  1. بالاخره یکی به فکر معلولین افتاد

  2. توی ایران کاربرد نداره چون کمتر جایی برای راحتی معلولان طراحی شده

  3. الکی امیدوار شدیم.فقط برای امریکایی هاست

  4. واقعا باعث میشه که معلولین تجربه جدید و بهتری رو کسب کنن

  5. امیدوارم مسئولان همه جای این کره برای تردد و راحتی عزیزانی که معلول و یا دچار نقص عضو یا هر محدودیت جسمی هستند اقداماتی انجام بدن

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*