سه شنبه، ۱۰ تیر ۹۳ - ۰۹:۲۷

ابراهيم قاسم‌پور در مورد بيانيه‌اي که کانون مربيان عليه کارلوس کي‌روش صادر کرد، گفت: الحمدالله من عضو هيچ کانوني نيستم اين کانون حتي…

ابراهيم قاسم‌پور در مورد بيانيه‌اي که کانون مربيان عليه کارلوس کي‌روش صادر کرد، گفت: الحمدالله من عضو هيچ کانوني نيستم اين کانون حتي يک‌بار هم از من دعوت نکرد. هر فردي ظاهراً عضو کانون است اما من عضو کانون نيستم که بخواهم در مورد بيانيه آن اظهارنظر کنم.

به گزارش فارس، سرمربي سابق مس در مورد اينکه برخي خبرنگاران از مربيان ايراني انتقاد کرده‌اند و اين کانون هم کي‌روش را به باد انتقاد گرفته و آيا اين رويه درست است، گفت: من اين رويه را نمي‌پسندم، نبايد خصومت‌ها و درگيري‌ها به رسانه‌ها کشيده شود. انتقادي اگر است بايد به طرز صحيح آن مطرح شود. البته کي‌روش هم هيچ‌کس را در ايران قبول ندارد و فکر مي‌کند آسمان سوراخ شده و او به زمين افتاده است.

وي ادامه داد: اگر بحث نتايج تيم ملي در جام جهاني باشد که بايد بگويم چه نتيجه‌اي در جام جهاني گرفته‌ايم؟ کي‌روش بعد از اينکه به ايران آمد، گفت هيچکس انتظار نداشت که اين نتايج را بگيريم. شايد کي‌روش توقع داشت از آرژانتين هشت گل بخوريم و از تيم‌هاي ديگر هم پنج گل دريافت کنيم. امارات هم که يک‌بار به جام جهاني رفته و به هيچ عنوان به اندازه ما در فوتبال سابقه ندارد نتايج بدي در جام جهاني نگرفته است.

قاسم‌پور تصريح کرد: ما در جام جهاني 98 آمريکا را شکست داديم و سه امتياز هم گرفتيم. اگر بحث بازي خوب است که فقط يک نيمه مقابل آرژانتين با ضد حملات توانستيم خطراتي ايجاد کنيم و سه گل هم از بوسني خورديم.

بازيکن سابق تيم ملي ايران در مورد اينکه با ماندن يا رفتن کي‌روش موافق است، گفت: اگر قرار است براي تيم ملي مربي خارجي بيايد کي‌روش بهترين گزينه است زيرا او سه سال در فوتبال ما بوده و به خوبي با آن آشنايي دارد اما او نبايد از شرايط و جوي که به سود تيم ملي به راه افتاده سوءاستفاده کند و بايد توقعات منطقي داشته باشد و خواسته‌هاي غيرمنطقي نداشته باشد.

قاسم‌پور در مورد اينکه اگر تصميم گيرنده بود مربي ايراني براي تيم ملي انتخاب مي‌کرد يا خارجي،‌ گفت: در شرايط فعلي که کمتر از شش ماه به جام ملت‌هاي آسيا مانده اگر قرار است مربي خارجي بيايد بهترين نفر کي‌روش است. البته بايد خواسته منطقي هم داشته باشد و مربيان ايراني هم مي‌توانند گزينه خوبي باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.