جمعه، ۱۳ تیر ۹۳ - ۰۹:۱۷

به گزارش خبرنگار مهر، مقارن ساعت 12 ظهر جمعه بر اثر برخورد دو دستگاه خودروی حامل سوخت قاچاق در محور های ارتباطی شهرستان…

به گزارش خبرنگار مهر، مقارن ساعت 12 ظهر جمعه بر اثر برخورد دو دستگاه خودروی حامل سوخت قاچاق در محور های ارتباطی شهرستان سراوان در جنوب سیستان و بلوچستان سه نفر در شعله های آتش جان باختند.

در این حادثه که بر اثر دو خودروی تویوتا وانت و حامل سوخت قاچاق در محور کلپورگان –دهک رخ داد بر اثر شدت تصادم دو خودرو طعمه شعله های آتش شد و سرنشینان آن در آتش سوختند.

رییس هلال احمر شهرستان سراوان در این رابطه اظهار داشت: به منظور امداد رسانی به حادثه دیدگان یک دستگاه خودروی امدادی و نجات از پایگاه شهید آرام به محل حادثه اعزام شد که متاسفانه به دلیل شدت حجم شعله های آتش امدادگران موفق به نجات جان سرنشینان این دو خودرو نشدند.

بهمن دهواری در گفتگو با مهربیان داشت: با وجود تلاش 6 امدادگر اعزام شده به محل حادثه اما به دلیل نبود امکانات کافی اطفای حریق و بعد مسافت تا زمان حضور نیروهای آتش نشانی تمامی سه سرنشین این دو خودرو در صحنه جان خود را از دست دادند.

وی افزود: نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر سراوان پس از عملیاتی سخت با مهار آتش توانستند نسبت به جداسازی و انتقال اجساد به پزشکی قانونی اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.