شنبه، ۳۰ تیر ۹۷ - ۰۸:۵۹
قایق کایاک تاشو

قایق کایاک تاشو این روزها در حالی خبر تولید آن در رسانه ها منتشر شده است که این قایق می تواند نویدی برای…

قایق کایاک تاشو این روزها در حالی خبر تولید آن در رسانه ها منتشر شده است که این قایق می تواند نویدی برای علاقه مندان به طبیعت و طبیعت گردانی باشد که با چالش عبور از رودخانه ها و دریاچه ها همواره دست و پنجه نرم می کنند. بنابراین دو شرکت تجاری با همکاری هم قایق های کایاک ویژه ای را تولید کرده اند که قابل تا زدن است. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

قایق کایاک تاشو در موقع تا زدنش ابعاد آن درست به اندازه یک ساک دستی معمولی است و به دیلیل سبک بودنش به راحتی قابل حمل است .

توضیح بیشتر این که قایق کایاک تاشو که توسط دو شرکت اوروکایاک و توپو طراحی شده ، به خریدارانش این امکان را می دهد که قایق خود را به راحتی در قالب یک ساک دستی با خود حمل کنند و در کنار دریاچه ها یا دریاها آن را باز کرده و به شکل یک قایق کایاک کوچک درآورند و سپس بر روی آب پارو بزنند.

کل فرایند باز کردن و تنظیم کردن قایق کایاک تاشو برای استفاده به سه دقیقه زمان نیاز دارد. این قایق بعد از باز شدن حدود ۱۱.۵ کیلوگرم وزن خواهد داشت و طول آن به ۳.۶ متر و عرضش به ۷۱ سانتیمتر می رسد.

حداکثر وزنی که قایق کایاک تاشو می تواند تحمل کند، ۱۳۶ کیلوگرم است و لذا حداکثر دو نفر می توانند به طور همزمان سوار این قایق شوند. همچنین می توان از این قایق برای جابجایی حداکثر ۱۴۰ لیتر مایعات استفاده کرد.

دو بخش انتهایی و ابتدایی این قایق دارای تنظیماتی قابل تغییر برای تسهیل نشستن و حضور افراد است. قیمت این قایق که به طور محدود از اوایل تابستان عرضه می شود ۱۲۹۹ دلار است و همراه با آن یک پاروی رایگان هم در اختیار خریداران قرار می گیرد.

در ادامه با هم تصاویری از قایق کایاک تاشو را در میهن پست تماشا می کنیم.

[highlight]منبع[/highlight]   topodesigns

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.