چهارشنبه، ۲۴ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۱۹

به گزارش خبرنگار مهر، مدیرکل بنیاد شهید استان بوشهر عصر سه شنبه پس از برگزاری جشن بزرگ پدران آسمانی در مجتمع فرهنگی خلیج…

به گزارش خبرنگار مهر، مدیرکل بنیاد شهید استان بوشهر عصر سه شنبه پس از برگزاری جشن بزرگ پدران آسمانی در مجتمع فرهنگی خلیج فارس شهرستان گناوه به همراه خانواده های معظم شهدا وایثارگران و جمعی از مسوولان شهرستان گناوه با حضور در یادمان شهدای گمنام گناوه با مقام شامخ این شهیدان تجدید میثاق کرد.

در این آیین باشکوه فرماندار، امام جمعه، سرپرست بنیاد شهید گناوه فرمانده سپاه و نیروی انتظامی گناوه و جمعی از روسای ادارات شهرستان گناوه حضور داشتند.

سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران گناوه در این آیین در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تکریم از مقام شامخ شهیدان یکی از  برنامه های محوری بنیاد شهید و امور ایثارگران است.

محمدرضا ابراهیم زاده گفت: عظمت امروز ایران اسلامی مدیون رشادت ها، جانبازی ها و ازخودگذشتگی های شهداء است و ما باید بکوشیم تا همواره در مسیر شهداء گام برداریم.

ابراهیم زاده بیان داشت: در شهرستان گناوه پیکر مطهر پنج شهید گمنام به خاک سپرده شده که از این میان سه تن در شهر ریگ و دو تن در شهر گناوه قرار دارند.

در این مراسم باشکوه توسط مسئولان و خانواده‌های مطهر شهداء، قبور مطهر شهدای گمنام گناوه گل افشانی و با گلاب ناب عطرافشانی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.