چهارشنبه، ۲۴ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۱۶

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری مرد معتادی خبر داد که با‌انگیزه سرقت دوستش را به قتل رسانده بود. به گزارش فرهیختگان،…

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری مرد معتادی خبر داد که با‌انگیزه سرقت دوستش را به قتل رسانده بود.

به گزارش فرهیختگان، سرهنگ دارایی گفت: دو روز قبل کشف جسد مردی در یکی از باغ‌های اطراف قزوین به پلیس اطلاع داده شد. در ادامه تیمی از ماموران با حضور در محل جنایت متوجه شدند جسد متعلق به مرد جوانی است که بر اثر اصابت جسم سخت به سرش به قتل رسیده بود.

وی افزود: در ادامه جسد به پزشکی‌قانونی منتقل شد و تیمی از ماموران تحقیقات در این زمینه را آغاز کردند. ماموران با شناسایی هویت مقتول به تحقیق از دوستان و بستگان او پرداختند و متوجه شدند، مقتول آخرین‌بار همراه یکی از دوستانش به نام سعید دیده شده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با کشف این سرنخ سراغ سعید رفتند اما متهم از خانه خود متواری شده بود و هیچ ردی از او در دست نبود. پس از 48 ساعت مخفیگاه متهم شناسایی و در عملیاتی دستگیر شد.

متهم به قتل پس از انتقال به اداره آگاهی لب به اعتراف گشود و گفت: روز حادثه پس از مصرف موادمخدر برای سرقت اموال دوستم نقشه قتل او را طراحی کردم به همین خاطر او را با ضربه‌های چوب به قتل رساندم و پول و کارت اعتباری‌اش را سرقت کردم.

سرهنگ دارایی گفت، متهم پس از اعتراف به جرم خود با قرار قانونی روانه زندان شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.