پنجشنبه، ۲۲ خرداد ۹۳ - ۰۳:۴۹

دو مرد که هنگام سرقت از یک دامداری در شهرستان نظرآباد استان البرز، صاحب آنجا را کشته بودند، از سوی پلیس دستگیر شدند….

دو مرد که هنگام سرقت از یک دامداری در شهرستان نظرآباد استان البرز، صاحب آنجا را کشته بودند، از سوی پلیس دستگیر شدند.

به گزارش جام جم، فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد گفت: چندی پیش مردی با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس گرفت و از زخمی شدن مرد همسایه اش که صاحب یک دامداری بود، خبر داد.

ماموران انتظامی با حضور در محل مشاهده کردند، صاحب دامداری بشدت مجروح و با دست و پای بسته بی هوش رها شده است و اثری از احشام در دامداری نیست.

سرهنگ فریدون مکرمی افزود: با تشکیل پرونده و دستور قضایی، مرد مصدوم به بیمارستان انتقال یافت، اما ساعاتی بعد بر اثر شدت خونریزی جان خود را از دست داد و جسد وی به پزشکی قانونی منتقل شد.

تحقیقات اولیه پلیس معلوم کرد، احشام شبانه از دامداری سرقت شده و به نظر می رسد سارقان، صاحب آنجا را به قتل رسانده اند. بنابراین جستجوی گسترده پلیس برای دستگیری سارقان قاتل آغاز و چند روز پیش رد پای دو متهم سابقه دار شناسایی شد.

به این ترتیب، این دو مظنون دستگیر شدند و با انتقال به پلیس آگاهی اعتراف کردند، شبانه وارد دامداری شده و هنگام سرقت، صاحب آنجا را بشدت کتک زده و پس از سرقت هفت راس دام، فرار کرده اند و گمان نمی کرده اند وی کشته شده باشد.

فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد گفت: در پی اعتراف متهمان و ادامه تحقیقات مشخص شد، آنها علاوه بر این سرقت، از چند دامداری دیگر نیز احشام سرقت کرده اند.

با صدور قرار قانونی برای عاملان جنایت، دو خریدار دام های سرقتی نیز شناسایی و دستگیر شدند. تحقیقات از متهمان ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.