سه شنبه، ۰۴ شهریور ۹۳ - ۰۷:۴۶

در جنایتی هولناک مردی معتاد فرزند یک ماهه‌اش را در نیشابور به قتل رساند. به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه…

در جنایتی هولناک مردی معتاد فرزند یک ماهه‌اش را در نیشابور به قتل رساند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور در تشریح این خبر گفت: ساعت 8:10 دقیقه روز گذشته خانمی جوان به کلانتری 11 نیشابور مراجعه و اظهار کرد: شوهر 41 ساله‌اش به نام علیرضا فرزند یک ماهه‌شان به نام هستی را یک هفته پیش مورد ضرب و شتم شدید قرار داده و کودک به علت شدت جراحات وارده فوت کرده است.

سرهنگ حسینی افزود: بر اساس اظهارات این زن با فوت فرزندشان، شوهرش ضمن تهدید او و پسر پنج ساله‌اش جسد نوزاد را در قبرستان روستای اسلام‌آباد دفن کرد.

ماموران کلانتری 11 پس از اظهارات زن جوان با هماهنگی مقام قضائی متهم را در اقدامی ضربتی دستگیر کردند که متهم در بازجویی‌های به عمل آمده با مشاهده ادله و مستندات موجود پلیسی لب به اعتراف گشود و به قتل فرزند یک ماهه‌اش اقرار و عنوان کرد: به علت اعتیاد شدید به مواد مخدر و ناراحتی اعصاب و روان کنترل خود را از دست دادم و دست به چنین جنایت هولناکی زدم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: متهم پس از بازجویی‌های تکمیلی با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا و با حکم مقام قضائی روانه زندان شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.