چهارشنبه، ۲۰ اردیبهشت ۹۶ - ۱۲:۳۶
قدرتمندترین دوچرخه جهان

الکتریک جاگرنوت Electric Juggernaut نام قدرتمندترین دوچرخه جهان است که به وسیله آن می توانید در شن زارها، کوهستان ها و حتی زمین های…

الکتریک جاگرنوت Electric Juggernaut نام قدرتمندترین دوچرخه جهان است که به وسیله آن می توانید در شن زارها، کوهستان ها و حتی زمین های سنگ لاخی نیز رکاب بزنید. در ادامه به بررسی این دوچرخه خواهیم پرداخت. با میهن پست همراه شویدقدرتمندترین دوچرخه جهان به تازگی توسط شرکت رانگو ساخته شده است. همانطور که می دانید استفاده از دوچرخه در زمین های صعب العبور کار ساده ای نیست و به تجهیزات پیشرفته ای احتیاج دارد. معمولا دوچرخه هایی که می توانند در چنین مسیر هایی حرکت کنند برای خیابان های معمولی ساخته نشده اند و بصورت کلی باید گفت که هر کدام از انوع دوچرخه در محیط های مختلف دارای محدودیت هایی هستند.

حال شرکت رانگو دوچرخه جدیدی به نام Electric Juggernaut را با دو چرخ در جلو و یک چرخ در عقب تولید کرده که می توان به راحتی با آن در شن های ساحل، زمین های سنگلاخی و کوهستانی و حتی در گل و لای دوچرخه سواری کرد.

قدرتمندترین دوچرخه جهان ۴۰ کیلوگرم وزن دارد و دارای دو تایر با عرض ۱۲ سانتیمتر در جلو است و دسته های فلزی مستحکم آن از انعطاف پذیری لازم برای حرکت در شرایط مختلف برخوردار هستند. دوچرخه یاد شده همراه با کلاه ایمنی عرضه شده و از طراحی ارگونومیک و سازگار با بدن انسان برخوردار است.

بدنه قدرتمندترین دوچرخه جهان از آلومینیوم ۶۰۶۱-T۶ ساخته شده تا در شرایط مختلف آب و هوایی و به خصوص رطوبت آسیب نبیند. همچنین باتری لیتیومی ۱۲.۵ میلی آمپری هم برای این دوچرخه که دارای نمایشگری کوچک نیز هست پیش بینی شده است.

با این دوچرخه می توان با حداکثر سرعت حدود ۳۰ کیلومتر در ساعت به راحتی رکاب زد. قیمت این دوچرخه که در ماه های آینده روانه بازار می شود هنوز اعلام نشده است.

اگر از علاقمندان به دوچرخه سواری در کوهستان ها هستید اما دوچرخه مخصوص به آن را ندارید این دوچرخه جدید می تواند نه تنها در کوهستان بلکه در خیابان و ساحل بطور کلی در همه محیط ها همراه شما باشد. دوچرخه ای که در حقیقت داری سه چرخ با لاستیک هایی بسیار پهن است و با نمایشگری که دارد مسیر را به شما نشان خواهد داد. این دوچرخه همچنین می تواند برای محیط بانان که معمولا در جنگل و زمین های ناهموار حرکت می کنند بسیار کارآمد باشد.

باهم در میهن پست تصاویری از قدرتمندترین دوچرخه جهان که توسط شرکت رانگو ساخته شده را تماشا خواهیم کرد.

 

[highlight]منبع  [/highlight] riderungu

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *