شنبه، ۰۷ تیر ۹۳ - ۱۱:۱۷

ابراهیم اسدی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، گفت: در جام جهانی هر تیمی که از گروه خود صعود کند قطعا شرایط…

ابراهیم اسدی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، گفت: در جام جهانی هر تیمی که از گروه خود صعود کند قطعا شرایط بهتری نسبت به دیگر تیم‌ها داشته است.

وی افزود: سرمربی تیم‌ها درمرحله یک هشتم نهایی وظیفه سنگین‌تری دارند و باید تلاش کنند تا در این مرحله تیم‌های خود را از لحاظ شرایط بازی و روحی روانی در تعادل نگه دارند.

بازیکن سابق پرسپولیس ادامه داد: برزیل در کشور خود و با حمایت تماشاگرانش به مصاف شیلی می‌رود و بازی روانی را به نمایش خواهد گذاشت و در آن سوی میدان شیلی نیز در مرحله گروهی نمایش خوبی داشته و نشان داده که توان نتیجه گرفتن در این دیدار را دارد.

وی درباره بازی اروگوئه و کلمبیا تصریح کرد: کلمبیا در مرحله گروهی تیم آماده و منسجمی نشان داده است ولی این مرحله شرایط خاص خودش را دارد این تیم در برابر اروگوئه قرار خواهد گرفت که با از دست دادن سوارز مهاجم ارزشمند خود کار سختی را در پیش خواهد داشت.

وی در خصوص عدم حضورتیم‌های بزرگ فوتبال ازجمله اسپانیا، ایتالیا و انگلیس و… در مرحله یک هشتم نهایی عنوان کرد: معتقدم قدرت های برتر برای حضور درجام جهانی برنامه‌ریزی خوبی نداشتند و اصول پایه ای برای شرکت در این رقابت‌ها را رعایت نکردند و این عامل باعث شد تا انتظارها را برآورده نکنند و اتفاقاتی درجام بیستم رقم بخورد که جام جهانی 2014 به عنوان جام پدیده‌ها مشهورشود.

هافبک سابق فوتبال کشور در ادامه بیان کرد: درمرحله حذفی شاهد حضور تیم‌هایی جدیدی هستیم که به عنوان قدرت‌های نوظهور فوتبال می‌توان از آن یاد کرد.

وی ادامه داد:‌تیم‌هایی همچون بلژیک، شیلی و یونان با شکست رقیبان خود در مرحله گروهی و حضور یافتن در مرحله حذفی فوتبال را شکوفا کردند و حدود 70 درصد احتمال این موضوع وجود دارد که در این مرحله هم شاهد حذف تیم‌های قدرتمند باقی مانده باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.