پنجشنبه، ۰۹ مرداد ۹۳ - ۰۵:۰۴

به گزارش ایرنا از مجمع خیرین سلامت کشور، ˈسیدسعید زمانیان دهکردیˈ تلاش های صورت گرفته مجمع خیرین سلامت استان چهارمحال وبختیاری در جلب…

به گزارش ایرنا از مجمع خیرین سلامت کشور، ˈسیدسعید زمانیان دهکردیˈ تلاش های صورت گرفته مجمع خیرین سلامت استان چهارمحال وبختیاری در جلب رضایت خانواده شهرکردی و گذشت آنها از حق قصاص برای قاتل را ستود.

وی گفت: نباید زحمات اعضای مجمع خیرین سلامت استان چهار محال وبختیاری و بزرگان محلی و بستگان مقتول را در اخذ رضایت از خانواده مقتول که قصاص حق آنها بود، نادیده گرفت.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: خانواده مقتول و بستگان آنها که در راه نجات جوان اعدامی تلاش کردند، در خاطره ها باقی می مانند و بخشش جوان اعدامی که از دوستان مقتول بوده، قابل تقدیر و تشکر است.

زمانیان دهکردی گفت: اعضای مجمع خیرین سلامت در استان چهار محال وبختیاری از خیرین فعال کشور و ایثارگر هستند که زحمات فراوانی را متحمل می شوند.

وی ادامه داد: ساخت بیمارستان، خانه بهداشت و مراکز درمانی در استان چهار محال وبختیاری و مناطق محروم از اقدامات مجمع خیرین سلامت است.

زمانیان تصریح کرد، قاتل در دوران تحمل حبس حافظ کل قرآن شد و خوشبختانه با تلاش های صورت گرفته، خانواده مقتول از حق خود برای قصاص اعدام گذشتند.

جوانی که هشت سال پیش در جریان درگیری، جوان دیگری را در شهرکرد به قتل رسانده بود، با پیگیری مجمع خیرین سلامت، بزرگان محلی بویژه خیر محترم حاج عبدالرضا توکلی از قصاص اعدام نجات یافت.

اجتمام ** 1880 ** 1071

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبير:
newsroom@irna.ir

تماس بی واسطه با مسئولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.