پنجشنبه، ۱۰ فروردین ۹۶ - ۰۹:۴۵
قدیمی ترین موتورسیکلت وسپا

قدیمی‌ ترین وسیله نقلیه شرکت موتورسیکلت‌سازی وسپای ایتالیا با قیمت پایه ۱۷۵ هزار دلار در انگلیس به فروش گذاشته شد. قدیمی‌ترین موتور وسپای جهان…

قدیمی‌ ترین وسیله نقلیه شرکت موتورسیکلت‌سازی وسپای ایتالیا با قیمت پایه ۱۷۵ هزار دلار در انگلیس به فروش گذاشته شد. قدیمی‌ترین موتور وسپای جهان با قیمت پایه ۱۷۵ هزار دلار در یک حراجی در انگلیس به فروش گذاشته شد. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

موتور وسپا پس از جنگ جهانی دوم به عنوان یک وسیله نقلیه ارزان برای جابجایی نیروها از سوی یک کارخانه موتورسیکلت‌سازی ایتالیایی با همین نام ساخته شد اما خرید این مدل خاص از وسپا که در واقع سومین و قدیمی ترین موتورسیکلت وسپا ساخته شده جهان است ، چندان هم ارزان‌ قیمت نیست.

قدیمی ترین موتورسیکلت وسپا ساخته شده جهان که این روزها در معرض حراج قرار گرفته است ، گفته می‌شود سومین موتورسیکلت وسپای ساخته شده در جهان است و از آن جا که از سرنوشت دو وسپای قبلی خبری در دست نیست، این موتورسیکلت قدیمی‌ ترین وسپای شناخته‌شده در جهان به شمار می‌رود.

مسئولان حراجی موردنظر پیش‌بینی کرده‌اند قیمت نهایی این وسپا در جریان حراجی تا مرز ۳۵۰ هزار دلار نیز برسد. به گفته مسئولان این حراجی ، این وسپا با موتور ۸۰ سی سی خود همچنان بدون هیچ مشکلی قادر به حرکت است و پلاک آن نیز تاکنون تعویض نشده است.

با هم در میهن پست تصاویری از  سومین و قدیمی ترین موتورسیکلت وسپا ساخته شده جهان را تماشا می کنیم.

 

[highlight]منبع[/highlight]   foxnews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.