سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۰۳:۵۰

منصور قنبرزاده در خصوص مشکل قرارداد وريا غفوري با باشگاه نفت تهران و حضور اين بازيکن در سپاهان گفت: همانطور که پيش از…

منصور قنبرزاده در خصوص مشکل قرارداد وريا غفوري با باشگاه نفت تهران و حضور اين بازيکن در سپاهان گفت: همانطور که پيش از اين همه اعلام کرده‌ايم و اطلاعيه داديم، غفوري با باشگاه نفت قرارداد دارد و ديگر دليلي نمي‌بينيم که توضيح بيشتري در اين خصوص بدهيم.

به نقل از تسنيم، وي افزود: از سال 90 قانون سازمان ليگ اينگونه بوده که قرارداد بازيکنان زير 27 سال بايد سه ساله باشد و به همين شکل ما هم با تمام بازيکنان زير 27 سال خود قرارداد سه ساله امضا کرده‌ايم. اينکه گفته مي‌شود قرارداد غفوري 2 ساله بوده غيرمنطقي به نظر مي‌رسد، چون اين مسئله با قانون مطابقت ندارد.

مديرعامل باشگاه نفت در خصوص اينکه اين بازيکن با باشگاه سپاهان قرارداد امضا کرده و سرنوشت او چه خواهد شد، عنوان کرد: در قرارداد غفوري با باشگاه نفت همه چيز مشخص است و نيازي به توضيح اضافه نيست. اين موضوع نيز به زودي مشخص خواهد شد.

قنبرزاده در مورد بحث معاوضه مدافع نفت با مهاجم جوان سپاهان گفت: ما به باشگاه سپاهان پيشنهاد داديم اگر غفوري را مي‌خواهند يکي از بازيکنان خود را به ما بدهند. ابتدا پيشنهاد داديم که اميد ابراهيمي يا مهدي شريفي را با غفوري معاوضه کنند اما بعداً متوجه شديم که قرارداد هافبک سپاهاني‌ها با اين باشگاه به پايان رسيده است. به همين دليل اکنون خواستار معاوضه غفوري با شريفي هستيم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.