پنجشنبه، ۱۶ مرداد ۹۳ - ۰۸:۲۱

به گزارش ميهن پست – براساس اعلام منابع عربی، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گرانترین بازیکن تاریخ باشگاه الکویت خواهد بود که برای…

به گزارش ميهن پست – براساس اعلام منابع عربی، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گرانترین بازیکن تاریخ باشگاه الکویت خواهد بود که برای یک فصل مبلغی حدود یک میلیون و 500 هزار دلار دریافت خواهد کرد.

به  نقل مهر، رضا قوچان نژاد بازیکن تیم ملی فوتبال ایران که موفق شد تنها گل این تیم در بیستمین دوره مسابقات جام جهانی را وارد دروازه بوسنی کند، سه شنبه شب به طور رسمی به تیم فوتبال الکویت پیوست تا یک انتقال عجیب دیگر صورت بگیرد و این بازیکن از تیم چارلتون انگلیس به یک تیم عربی بپیوندد.
IMG23044901
روزنامه الکاس در تازه ترین مطلبی که پیرامون رضا قوچان نژاد و انتقالش به تیم الکویت منتشر کرده، از مبلغ حدودی قرارداد این بازیکن با باشگاه کویتی خبر داده و عنوان کرده که قوچان نژاد برای یک فصل مبلغی حدود یک میلیون و 500 هزار دلار دریافت خواهد کرد که به این ترتیب او به گرانترین بازیکن تیم الکویت تبدیل خواهد شد.

سایت باشگاه الکویت نیز با انتشار مطلبی بر روی خروجی خود از خرید این بازیکن تیم ملی ایران ابراز خرسندی کرده است. در این مطلب به سوابق رضا قوچان نژاد و حضورش به همراه تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی برزیل اشاره شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.