دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۶:۵۸

به گزارش ایرنا، مرکز اطلاع رسانی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی دشتستان روز دوشنبه به نقل از سرهنگ حمیدرضا انصاری افزود: این قرارگاه با…

به گزارش ایرنا، مرکز اطلاع رسانی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی دشتستان روز دوشنبه به نقل از سرهنگ حمیدرضا انصاری افزود: این قرارگاه با محوریت پلیس آگاهی و با مشارکت همه پلیس های تخصصی، کلانتری ها و پاسگاه های انتظامی دراین شهرستان تشکیل شده است.

وی اضافه کرد: دربدو امرنتایج مطلوبی درزمینه کشفیات و دستگیری سارقان حاصل شد که امیدواریم با تعامل و همکاری نزدیک شهروندان با پلیس شاهد پیشرفت های روزافزونی دراین زمینه باشیم.

انصاری همچنین از کشف 12 فقره انواع سرقت و دستگیری هشت سارق در این شهرستان خبر داد.

فرمانده انتظامی دشتستان بیان کرد: به دنبال تشکیل این قرارگاه و تشدید مبارزه با انواع سرقت ها ماموران قرارگاه مبارزه با سرقت، پلیس آگاهی دشتستان موفق شدند پس از انجام تحقیقات گسترده درشهرستان هشت نفر سارق را شناسایی و دستگیر کنند.

وی اضافه کرد: متهمان در تحقیقات و بازجویی های تخصصی به عمل آمده به ارتکاب 12 فقره انواع سرقت اعم از سرقت موتورسیکلت، سرقت منزل اعتراف و پس از تکمیل تحقیقات و تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی دشتستان با اشاره به اهمیت حفظ قداست ماه مبارک رمضان گفت: با روزه خواران در ملاعام برابر ضوابط و مقررات برخورد می شود.

انصاری اضافه کرد: متصدیان همه مراکز پذیرایی درون شهری و بین راهی برای ارائه خدمات در طول روز باید مجوز لازم را داشته باشند و نسبت به استتار نمای خارجی مکان مورد نظر در حد متعارف اقدام کنند. ک/1

7213/539

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *