سه شنبه، ۰۲ اردیبهشت ۹۹ - ۱۲:۲۸
قرنطینه با حیوانات وحشی

در این روزها افرادی وجود دارند که با جان و دل برای پایدار نگه داشتن شرایط در حال فعالیت هستند. در این میان…

در این روزها افرادی وجود دارند که با جان و دل برای پایدار نگه داشتن شرایط در حال فعالیت هستند. در این میان افرادی حاضر به قرنطینه با حیوانات وحشی شده اند. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

با توجه به این که در حال حاضر و همه گیری ویروس کرونا بسیاری از مردم در خانه‌های خود در انزوا به سر می‌برند، گروهی از باغ‌ وحش داران در بریتانیا به طور موقت به محل کار خود نقل‌ مکان کرده‌اند. ایزی، امیلی، لیلا، و سارا – جین در پارک بهشت، یک پناه‌گاه حیات وحش در هایله، کورنوال انگلستان هستند. این پارک در ۲۱ مارس بسته شد، اما ۴ کارمند نجیب داوطلب شدند تا به مدت ۱۲ هفته در آنجا بمانند تا به مراقبت از حیوانات ساکن ادامه دهند. ​

ایزی ویتلی نگهبان توضیح می‌دهد: «من در مورد چگونگی کنترل وضعیتی که همه ما در رابطه با جدایی و فاصله اجتماعی می‌یابیم فکر می‌کردم، زیرا من یک خانواده بزرگ از جمله یک عضو بزرگ‌تر دارم که به مدت ۱۲ هفته قرنطینه شده‌ است. در همان زمان، مدیران همان افکار را در مورد استفاده از خانه‌ای که در سایت است داشتند. من و سه نگهبان دیگر سارا – جین گلبارت، لایلا ریچاردسون و امیلی فودن به خانه سایت نقل‌ مکان کردیم.»

پارک بهشت در حال حاضر خانه کم‌تر از ۱۲۰۰ پرنده و پستاندار منحصر به فرد، از یک گله فلامینگو گرفته تا پانداهای قرمز بی‌نظیر است. در حال حاضر نگهبانانی که خود را از حیوانات جدا می‌کنند، مسئولیت‌های حیاتی نظیر تغذیه، تمیز کردن، دادن دارو، ایجاد فعالیت و سایر کارهای مربوط به مراقبت آن‌ها را با یکدیگر تقسیم می‌کنند. خوشبختانه، آن‌ها همچنین از کمک سایر افرادی که در ساعات مختلف روز به آنجا می‌آیند تا بتوانند از هم جدا شده و به قوانین فاصله اجتماعی وفادار بمانند نیز برخوردارند. ​

ایزی می‌گوید: «معمولا در دو وعده غذایی ۱۱ صبح و ۳ بعد از ظهر، تعدادی از بازدیدکنندگان را برای کمک به تغذیه پنگوئن‌ها انتخاب می‌کنیم، صحبت می‌کنیم، سپس از بازدیدکنندگان دعوت می‌کنیم تا یکی از افراد را ملاقات کرده و عکس بگیرند. برای اطمینان از اینکه وقتی دوباره باز می‌شویم آماده هستیم، به مرور این روال‌ها ادامه می‌دهیم. علاوه بر آن ما به تمرین با عقاب‌ها، کرکس‌ها، شاهین‌ها، طوطی‌های آمریکای جنوبی و گونه‌های دیگر ادامه می‌دهیم که در نمایش‌های بزرگ پرواز آزاد ما در طی تابستان شرکت می‌کنند.»

از زمانی که این باغ‌ وحش بسته شده ‌است، جریان درآمد آن نیز متوقف شده‌ است، که البته پوشش دادن هزینه‌های مراقبت از حیوانات را دشوار می‌سازد (‏که به بیش از ۱۵۰۰ دلار در هفته می‌رسد)‏. به همین دلیل است که کارکنان این باغ‌ وحش یک کمپین گوفوندام به امید پوشش دادن غذا و دیگر هزینه‌های حیاتی با کمک‌های خیریه راه انداخته‌اند.

باهم در میهن پست تصاویری از قرنطینه با حیوانات وحشی را تماشا خواهیم کرد.

[highlight]منبع: mymodernmet[/highlight]

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *