یکشنبه، ۰۴ آبان ۹۳ - ۰۳:۰۰

مدیرکل میراث فرهنگی خراسان رضوی گفت: قطار گردشگران اروپایی چهارشنبه وارد مشهد می‌شود. به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خراسان،…

مدیرکل میراث فرهنگی خراسان رضوی گفت: قطار گردشگران اروپایی چهارشنبه وارد مشهد می‌شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خراسان، رجبعلی لباف خانیکی اظهار کرد: این قطار به نام «عقاب طلایی» بامداد روز چهارشنبه، هفتم آبان امسال وارد مشهد می‌شود و مدت یک روز در مشهد توقف دارد. مسافران این قطار که گردشگران اروپایی هستند از جاذبه‌های گردشگری و آثار و بناهای تاریخی مشهد مقدس بازدید می‌کنند.

وی افزود: قطار عقاب طلایی پس از حرکت از رومانی، بلغارستان و ترکیه ساعت 23:45 چهارشنبه سی‌ام مهر از مرز رازی در استان آذربایجان غربی وارد ایران شده و چهارشنبه هفته جاری به مشهد می‌رسد.

لباف خاطرنشان کرد: مسافران این قطار علاوه بر استان خراسان رضوی، در طول سفر به ایران از استان‌های آذربایجان غربی، زنجان، یزد، اصفهان، فارس، تهران و کرمان نیز بازدید می‌کنند.

وی با بیان اینکه ورود این قطار می‌تواند یک اتفاق مهم در گردشگری پایتخت معنوی ایران باشد، خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی‌های لازم برای استقبال از این گروه انجام شده و به گونه‌ای برنامه ریزی شده تا از حضور این گروه از گردشگران اروپایی در مشهد بهترین استفاده را ببریم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *