دوشنبه، ۱۷ آبان ۹۵ - ۰۱:۳۵
سر و صداهای عجیب و غریب در قطب شمال

بنظر شما راز سر و صداهای عجیب و غریب در قطب شمال چیست؟ همانطور که در خبر ها شنیده اید در مناطقی از…

بنظر شما راز سر و صداهای عجیب و غریب در قطب شمال چیست؟ همانطور که در خبر ها شنیده اید در مناطقی از قطب شمال سر و صداهایی مرموز به گوش می رسد که حالا باعث تعجب بسیاری از محققان شده است اما علت چیست… برای مشاهده توضیحات بیشتر در ادامه با میهن پست همراه باشید .

چند روز پیش در اتفاقی بسیار نادر بومیان منطقه قطب شمال صداهایی مانند زنگ را از اعماق آب های این منطقه شنیدند . عده ای اذعان کرده اند که این صدا ها بصورت زنگ بوده و عده ای دیگر آن را بصورت ویزویز های ریز شنیده اند . اما چیزی که مشخص است همه بومیان این منطقه صدایی از اعماق آب ها را شنیده اند .

قطب شمال این روزها در حالی در صدر اخبار رسانه ها قرار گرفته است که حالا ارتش کانادا به عنوان نخستین گروه علمی وارد قطب شمال شده تا پرده از این راز بزرگ بردارد و آن ها از همان ابتدا با پیشرفته ترین تجهیزات ردیابی صوت و یخ شکن های غول پیکر به این منطقه آمدند اما تا کنون هیچ اطلاعاتی را از این صداهای مرموز به دست نیاوره اند و یا شاید قصد ندارند اطلاعات بیشتری را از آن منتشر کنند.

راز سر و صداهای عجیب و غریب در قطب شمال چیست؟

ناحیه ای که در قطب شمال این صداها از آن به گوش می رسد جایی است که ماهیگران در فصل تابستان برای صید به آنجا می روند اما این اتفاق باعث ایجاد ترس و نگرانی در میان آن ها شده چراکه یه هیچ وجه سابقه نداشته و تا حدی خوف انگیز است .

عده ای حدس می زنند که این سر و صداهای عجیب و غریب در قطب شمال مربوط به فشار آوردن یخچال های بزرگ در قطب شمال است اما شنیده شدن آن از اعماق آب این فریضه را غیر قابل باور می کند .بسیاری هم تصور می کنند این صداها مربوط به موجودی بسیار بزرگ و غیر طبیعی است که در اعماق آب ها گرفتار شده و در حال فرستادن پیام کمک به بیرون است .

[highlight]منبع : sciencealert[/highlight]

3 دیدگاه برای “سر و صداهای عجیب ارتش کانادا را به قطب شمال کشاند ؟”

  1. نیره گفت:

    شاید هم صدایی از کشتی غول پیکری باشه که سالها و شاید قرنها پیش غرق شده باشه

  2. اکان گفت:

    امکان نداره صدا از زیر اب باشه صدای زیر اب که شنیده نمیشه

  3. کژال گفت:

    بنظرم کوههای یخچالی دارن از درون فرو میپاشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.