قلاده هوشمند Buddy
قلاده هوشمند Buddy

قلاده هوشمند Buddy گجتی برای کنترل و شناسایی موقعیت سگ ها

قلاده هوشمند Buddy ابزاری برای کنترل و شناسایی موقعیت سگ ها است که به وسیله Squeaker فعال در زمینه تکنولوژی حیوانات خانگی ساخته شده . با استفاده از  این قلاده هوشمند شما می توانید در هر لحظه موقعیت دقیق سگ خود را  روی نقشه داشته باشید . برای مشاهده توضیحات بیشتر در ادامه با میهن پست همراه باشید .

قلاده هوشمند Buddy ساخته شده تا مشکل گم شدن سگ ها و یا دور شدن بیش از حد آنها را از محیط خانه و یا مزرعه حل کند . به همراه این قلاده یک اپلیکیشن با سیستم عامل های اندروید و آی او اس هم ساخته شده که مجهز به نقشه های بسیار دقیق است . شما می توانید روی این نقشه ها محدوده ای مجاز برای سگ خود در نظر بگیرید ، به محض اینکه سگ از محدوده مشخص شده خارج شود قلاده برای گوشی شما یک پیام هشدار به همراه موقعیت دقیق سگ ارسال خواهد کرد .

این قلاده هوشمند در حقیقت ابزاری برای کنترل سطح سلامت سگ نیز محسوب می شود ، چراکه قلاده در طول روز میزان حرکت سگ را مورد محاسبه قرار داده و آن را در یک پایگاه داده ای ذخیره می کند . سپس با بررسی این داده ها اطلاعاتی در مورد میزان کالری سوازنده شده سگ و میزان کالری مورد نیاز او ارائه خواهد کرد .

ظاهر قلاده هوشمند Buddy بصورت D شکل طراحی شده و یک مدل نسبتا قدیمی است اما این مدل مناسب برای وصل کردن افسار بوده و سگ نیز با آن احساس راحتی بهتری دارد ، وزن آن نیز تنها ۶۰۰ گرم بوده و در اندازه های مختلفی تولید می شوند . روی این قلاده هوشمند یک صفحه نمایشگر OLED وجود دارد که برخی اطلاعات روی آن نمایش داده خواهد شد .

با هم در میهن پست تصاویری از قلاده هوشمند  Buddy را تماشا می کنیم.

منبع   aplus

2 دیدگاه

  1. دور از جون ما انسانها ولی ما هم در اینده به همچین چیزی احتیاج پیدا خواهیم کرد

  2. خیلی خوبه.سگ رو میشه به خوبی کنترل کرد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*