یکشنبه، ۱۹ آذر ۹۶ - ۰۴:۲۸
قلاده هوشمند Buddy

قلاده هوشمند Buddy ابزاری برای کنترل و شناسایی موقعیت سگ ها است که به وسیله Squeaker فعال در زمینه تکنولوژی حیوانات خانگی ساخته…

قلاده هوشمند Buddy ابزاری برای کنترل و شناسایی موقعیت سگ ها است که به وسیله Squeaker فعال در زمینه تکنولوژی حیوانات خانگی ساخته شده . با استفاده از  این قلاده هوشمند شما می توانید در هر لحظه موقعیت دقیق سگ خود را  روی نقشه داشته باشید . برای مشاهده توضیحات بیشتر در ادامه با میهن پست همراه باشید .

قلاده هوشمند Buddy ساخته شده تا مشکل گم شدن سگ ها و یا دور شدن بیش از حد آنها را از محیط خانه و یا مزرعه حل کند . به همراه این قلاده یک اپلیکیشن با سیستم عامل های اندروید و آی او اس هم ساخته شده که مجهز به نقشه های بسیار دقیق است . شما می توانید روی این نقشه ها محدوده ای مجاز برای سگ خود در نظر بگیرید ، به محض اینکه سگ از محدوده مشخص شده خارج شود قلاده برای گوشی شما یک پیام هشدار به همراه موقعیت دقیق سگ ارسال خواهد کرد .

این قلاده هوشمند در حقیقت ابزاری برای کنترل سطح سلامت سگ نیز محسوب می شود ، چراکه قلاده در طول روز میزان حرکت سگ را مورد محاسبه قرار داده و آن را در یک پایگاه داده ای ذخیره می کند . سپس با بررسی این داده ها اطلاعاتی در مورد میزان کالری سوازنده شده سگ و میزان کالری مورد نیاز او ارائه خواهد کرد .

ظاهر قلاده هوشمند Buddy بصورت D شکل طراحی شده و یک مدل نسبتا قدیمی است اما این مدل مناسب برای وصل کردن افسار بوده و سگ نیز با آن احساس راحتی بهتری دارد ، وزن آن نیز تنها ۶۰۰ گرم بوده و در اندازه های مختلفی تولید می شوند . روی این قلاده هوشمند یک صفحه نمایشگر OLED وجود دارد که برخی اطلاعات روی آن نمایش داده خواهد شد .

با هم در میهن پست تصاویری از قلاده هوشمند  Buddy را تماشا می کنیم.

[highlight]منبع[/highlight]   aplus

2 دیدگاه برای “قلاده هوشمند Buddy گجتی برای کنترل و شناسایی موقعیت سگ ها”

  1. احمدی گفت:

    دور از جون ما انسانها ولی ما هم در اینده به همچین چیزی احتیاج پیدا خواهیم کرد

  2. جهان گفت:

    خیلی خوبه.سگ رو میشه به خوبی کنترل کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.