شنبه، ۰۳ خرداد ۹۳ - ۰۹:۳۶

به گزارش خبرگزاری مهر،  فیلم سینمایی «قلب سفید قاصدک‌ها» به نویسندگی و کارگردانی افشین محمودی و تهیه کنندگی علی روئین تن همزمان با…

به گزارش خبرگزاری مهر،  فیلم سینمایی «قلب سفید قاصدک‌ها» به نویسندگی و کارگردانی افشین محمودی و تهیه کنندگی علی روئین تن همزمان با سالروز آزادسازی و خرمشهر آماده نمایش شد.

داستان این سینمایی درباره دختری به نام هانیه است که همزمان با فوت کردن شمع تولد اش جنگ آغاز می شود. هانیه در آستانه تولدش همه کس را از دست می دهد و برای بزرگ شدن طریقی پیدا می کند.

فیلم سینمایی «قلب سفید قاصدک ها» محصول شرکت «درنگ فرهنگی هنری آمین» است و از جمله کارهای روئین تن در مقام تهیه کننده است.

روئین تن پیش از این فیلم های «دنیا»، «دلشکسته» و «زمهریر» را به عنوان کارگردان و نویسنده در کارنامه دارد علاوه برکارگردانی و نویسندگی بازی در چندین فیلم سینمایی را نیز تجربه کرده است که فیلم سینمایی «استرداد» از آن جمله است.

حبیب بختیاری، ماه چهره خلیلی، کاظم روزی طلب، آزاده شمس، مهشید خاکی، نیما داوودی، نیما سمساری، علی نکته سنج، آرسام طهرانچی، مهدی شاه محمدی، نفیسه قدرتی، سحر مرادی، از جمله بازیگران سومین فیلم علی روئین‌تن هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.