شنبه، ۱۴ تیر ۹۳ - ۰۹:۱۰

به گزارش خبرنگار مهر، رحمت‌اله نوروزی بعد از ظهر در نشستی با حضور خبرنگاران استان، با اشاره به کاهش شدید قیمت گوجه خریداری…

به گزارش خبرنگار مهر، رحمت‌اله نوروزی بعد از ظهر در نشستی با حضور خبرنگاران استان، با اشاره به کاهش شدید قیمت گوجه خریداری شده از کشاورزان گلستان، گفت: در نشسنی که اعضای کمیسیون مجلس با معاونین وزارت جهاد کشاورزی و مدیر عامل سازمان تعاونی روستایی در تهران برگزار شد تاکید کردیم بحث قیمت گوجه فرنگی را سریعتر ساماندهی کنند تا سرنوشت گوجه به محصولات شخم زده شده باقلا و نخود فرنگی و سایر محصولات دچار نشوند.

رحمت اله نوروزی یادآورشد: متاسفانه در روزهای اخیر کشاورزان زیادی در شهرستان علی آبادکتول به اینجانب مراجعه و از کاهش قیمت گوجه تا 250 تومان گلایه کردند که من به متولیان توصیه می کنم اگر این روند ادامه یابد در مجلس دست به اقدام دیگری خواهیم زد.

نماینده مردم علی آبادکتول تاکید کرد: چرا در زمان برداشت محصول باید اینگونه کشاورزان رها شوند و نظارت درستی بر عملکردها نشود.

وی گفت: کشاورزان نباید دغدغه ی فروش محصولات کشاورزی داشته باشند زیرا آنان تولیدکتتده این مملکت هستند.

عضوکمیسیون کشاورزی مجلس گفت: وظیفه همه ما و دستگاه های اجرایی است که امنیت سرمایه را که حق حداقلی کشاورزان است را برای آنان تامین کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.