شنبه، ۲۴ خرداد ۹۳ - ۰۱:۲۲

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران تبریز ، به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، مرحله ی دوم تور دوچرخه…

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران تبریز ، به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، مرحله ی دوم تور دوچرخه سواری سینگ کاراک در کشور اندونزی در حالی در مسیر 5/123 کیلومتری از بنجول استوایی در ایالت پاسانگ آغاز و در سیمپانگ آمبات سیتی همان ایالت به پایان رسید که دوچرخه سواران ایرانی رده های نخست را ازآن خود کردند و از ده نفر برتر این مرحله، 9 نفر ایرانی بودند و چهار نفر از تیم پیشگامان کویر یزد، سه نفر از تیم شهرداری تبریز و دو نفر نیز از تیم پتروشیمی تبریز در رده بندی ده نفر برتر این مرحله قرار گرفتند.

در پایان این مرحله، “حسین علیزاده” از تیم شهرداری تبریز در رقابتی تنگاتنگ با آروین معظمی گودرزی از تیم پیشگامان کویر یزد عنوان قهرمانی مرحله دوم را به دست آورد و سعید صفرزاده با زمان مشابه نسبت به نفرات اول تا پنجم در رتبه ششم قرار گرفت و علیرضا اصغرزاده در رده ی دهم قرار گرفت.

در مجموع مراحل و در رده بندی انفرادی به لحاظ زمانی، حسین علیزاده با پنج ثانیه اختلاف در رده دوم و بعد از آروین معظمی گودرزی قرار دارد.

بنابر اين گزارش :در رده بندی تیمی نیز، شهرداری تبریز عنوان دوم تیمی مرحله را به دست آورد در رده بندی کلی در رده دوم بعد از تیم پیشگامان کویر یزد قرار گیرد، این درحالی است که تیم شهرداری تبریز با تیم سوم جدول رده بندی کلی، یعنی پتروشیمی تبریز، 11 دقیقه اختلاف زمانی دارد.

گفتنی است: تور بین المللی سینگ کاراک اندونزی در حالی دومین مرحله از ششمین دوره خود را پشت سر می گذارد که بیست تیم معتبر کنتی ننتال و ملی از کشورهای امارات متحده عربی، مالزی، ایران، مغولستان، استرالیا، ژاپن، سنگاپور، فیلی پین، تایوان و اندونزی در آن شرکت دارند. این مسابقه 9 مرحله ای از هفدهم خرداد ماه آغاز شده و تا بیست وپنجم خرداد ادامه خواهد داشت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.