دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۱۱:۲۷

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شبکه یک سیما، عقیلی  بیان اینکه خداوند به همه مردم استعداد…

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شبکه یک سیما، عقیلی  بیان اینکه خداوند به همه مردم استعداد ها ی زیادی  عطا فرموده است که برخی از افراد از این نعمت به گونه درست استفاده میکنند و به موفقیت های زیادی دست پیدا می کنند اما برخی بدون بهره گیری از استعدادهایشان زندگی عادی و دور از شان خود را می گذرانند از حضور یکی از افراد موفق در این برنامه که روز دوشنبه ساعت 19:45 پخش می شود، خبرداد.

وی گفت:  شهر باران در دومین برنامه خود در ماه مبارک رمضان با این نگاه که می توان از استعدادهای خدادادی به بهترین نحو استفاده کرد ، میزبان یک بانوی قهرمان ورزشکار است.

به گفته عقیلی در این برنامه، سمیه حیدری به همراه پدرش حضور دارد و درباره تلاش و همیاری خانواده در رسیدن به هدفش صحبت می‌کند.

گفتنی است برنامه شهرباران به تهیه کنندگی حامد عقیلی و جعفر رضایی کاری از گروه معارف شبکه یک سیماست که در ایام ماه مبارک رمضان با اجرای داریوش کاردان حدود ساعت 19:45 از شبکه یک پخش می‌شود.

انتهای پیام/ اس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *