جمعه، ۲۰ تیر ۹۳ - ۰۳:۰۰

سید رامین موذنی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: مسابقات انتخابی تیم ملی ووشو بانوان روز گدشته (جمعه) در تهران برگزار و…

سید رامین موذنی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: مسابقات انتخابی تیم ملی ووشو بانوان روز گدشته (جمعه) در تهران برگزار و طی آن مریم هاشمی با قبول شکست 2 بر 1 برابر حریف خود شهربانو منصوریان از ادامه همراهی تیم ملی بازماند.

وی افزود: منصوریان در مسابقه بعدی خود مغلوب صدیقه دریایی دیگر ووشو کار حاضر در وزن 60- کیلوگرم شد تا به این ترتیب هاشمی بانوی ووشوکار کرمانشایهی نتواند شانسی برای ادامه حضور در تمرینات داشته باشد.

موذنی گفت: به این ترتیب و با توجه به نتایج قبلی شهربانو منصوریان و صدیقه دریایی نفرات باقی مانده در وزن 60- کیلوگرم هستند که با برگزاری رقابت انتخابی، یکی از آنان مسافر بازی‌های آسیایی 2014 اینچئون خواهد شد.

رئیس هیات ووشو کرمانشاه خاطرنشان کرد: حذف مریم هاشمی اتفاقی ناگوار بود و فکر می کنم جامعه ووشو کشور هم دوست نداشتند این اتفاق رخ دهد و ورزشکاری که دو دوره متوالی عنوان قهرمانی رقابت های قهرمانی جهان را کسب کرده اینچنین از ادامه حضور در تمرینات تیم ملی باز بماند.

وی گفت: امیدوارم ترتیبی اتخاد شود تا فرصتی دوباره به هاشمی ووشوکار کرمانشاهی داده شود که وی بتواند بازهم شانس خود را برای حضور در باز یهای آسیایی کره جنوبی را آزمایش کند.

مریم هاشمی هر دو مدال قهرمانی خود در مسابقات قهرمانی جهان را به رهبر معظم انقلاب تقدیم و مورد تفقد ایشان نیز قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.